Незважаючи на численні застереження та заклики рятувальників населення продовжує нехтувати заходами пожежної безпеки у екосистемах, у такий нелегкий воєнний час в нашій країні.
Минулого тижня на території Ковельського району виникло 38 пожеж
Зокрема, на території Ковельського району з початку року та станом на ранок 21 березня 2022 року виникло та зареєстровано 57 загорань сухої трави на площі близько 62 гектар, за минулий тиждень лише 38 пожеж, на площі близько 38 гектар.

Рятувальниками району постійно проводяться профілактичні рейдові заходи з метою попередження пожеж та їх розповсюдження в екосистемах, виявлення таких загорань сухостою та встановлення винних осіб, притягнення останніх до адміністративної відповідальності.
Минулого тижня на території Ковельського району виникло 38 пожеж
Зокрема, працівниками служби, за період 19-20 березня, під час рейдових заходів та по факту пожеж було виявлено осіб, які випалювали суху рослинність, а саме в:

- с. Бережці, гр-ка. Валентина С., 1946 р.н.,
- с. Туричани, гр-ка. Валентина Г ., 1962 р.н.
- смт. Турійськ, гр. Сергій Л., 2001 р.н.
- с. Вербка, гр. Володимир О., 1953 р.н.
- с. Вербка, гр. Володимир Н., 1954 р.н.
- м. Ковель, гр. Василь К., 1958 р.н.

Даних осіб було притягнуто до адміністративної відповідальності згідно статті 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, у вигляді штрафу на суму 3060 гривень.
Минулого тижня на території Ковельського району виникло 38 пожеж

Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області