Ремонтом доріг «Ковель-Жовква» та «Луцьк-Ковель» займатиметься нове управління

На Волині для ремонту доріг державного значення у Волинській облдержадміністрації сформували нове управління. Про це стало відомо під час оперативної наради в ОДА, - пише Волиньpost.

Так, з 1 січня на баланс області передали 4,4 тисячі кілометрів доріг державного значення. Тому в ОДА створили нове управління капітального ремонту та реконструкції доріг при департаменті інфраструктури.

Зокрема, цього року планують відремонтувати дороги «Луцьк-Володимир-Волинський», «Ковель-Жовква», «Старовойтове-Адамчуки», «Луцьк-Ковель».

Як повідомлялося раніше, у Державному агентстві автомобільних доріг України наприкінці 2017 року відбувся захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2018 рік.
Йшлося про те, що цьогоріч буде ремонтуватися дорога міжнародного значення М-19/Е85 на ділянках дороги, що поєднає Луцьк із Ковелем.

Окрему увагу, за інформацією Укавтодору, буде приділено дорозі регіонального значення Р-15, що проходить уздовж українсько-польського кордону в напрямку Львівської області і з’єднує дороги міжнародного та національного значення М-07 та Н-22.

#РемонтДороги #Благоустрій

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також

Бюджет, екологія та комуналка: про що звітував ковельчанам Олег Кіндер

Бюджет, екологія та комуналка: про що звітував ковельчанам Олег Кіндер
Ковельчани прийшли не лише послухати мера, а й поспілкуватися. Адже формат зустрічі – це не інформування про соціально-економічний розвиток міста, це діалог із присутніми, - пише сайт Волиньpost.