З 24 лютого Україна стримує і перемагає значно більшого за себе ворога. Плани про бліцкриг рф не змогла втілити, тому почала терор мирного населення: ракетні удари по житлових будинках, школах і лікарнях, цілі міста в облозі, розстріл гуманітарних коридорів та наїзди танками на автівки цивільних - про це заявив у своєму Telegram-каналі Міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.
Місяць нашої Незламності
За місяць рф перетворилася на найбільшу підсанкційну державу світу, отримала понад 6 тисяч санкцій та стала світовим вигнанцем. росію з ганьбою виключили з Ради Європи. Майже 240 компаній пішли з ринку рф, а понад 70 світових організацій відмовилися від культурної співпраці з державою-окупантом. І це — тільки початок.

Світ повинен не боятися російських погроз і впевнено діяти — захистити небо України. Адже безкарність лише підштовхує рф до подальшої агресії. У 2014 році, коли росія не отримала ніяких санкцій у відповідь, вона тільки посилила свої амбіції та здійснила повномасштабне вторгнення в Україну.

Війна рф проти нашої держави — це не війна лише проти України, ми стоїмо за безпеку та демократичні цінності всього світу.

Правда — за нами. Переможемо.