1. Головна
  2. Новини
  3. На Волині, зокрема й у Ковелі, провели дослідження атмосферного повітря у зв’язку з пожежею на нафтобазі

На Волині, зокрема й у Ковелі, провели дослідження атмосферного повітря у зв’язку з пожежею на нафтобазі

З метою запобігання негативного впливу забруднювачів атмосферного повітря (в т.ч. викидів продуктів згорання палива від автотранспорту) санітарно-гігієнічними лабораторіями ДУ «Волинський ОЦКПХ МОЗ» та його структурних підрозділів проводяться спостереження на 16 маршрутних постах у містах Луцьк, Ковель, Камінь-Каширський, Нововолинськ, Володимир. Про це поінформували у ДУ «Волинський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України».
На Волині, зокрема й у Ковелі, провели дослідження атмосферного повітря у зв’язку з пожежею  на нафтобазі
За березень досліджено 322 проби атмосферного повітря на вміст фенолу, формальдегіду, азоту діоксиду, сірчистого ангідриду, вуглецю оксиду, сірководню, аміаку, бензолу, фосфорного ангідриду та пилу недиференційованого за складом .

Встановлені концентрації досліджених забруднюючих речовин не перевищували гранично допустимі.

У зв’язку з пожежею на нафтобазі м.Луцька 28.03.2022р. проведені дослідження атмосферного повітря в межах житлової забудови (у трьох точках з навітреної сторони та 1 точці з підвітреної сторони від осередка загорання ).

Досліджувалися концентрації сірчистого ангідриду, азоту діоксиду та оксиду вуглецю. Перевищень гранично-допустимих рівнів не встановлено.

#Екологія

Коментарі

Читайте також