Розмова, яку планували провести за пів години, тривала удвічі довше, адже у старшокласників було чимало запитань до очільника міста. Хтось вирішив порадитись з мером, для когось це стало хорошою нагодою ініціювати добру справу, інші розповідали про свої мрії та переживання. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Як зазначив Ігор Чайка:

“Завжди цікаво почути думки молодих людей, за вами – майбутнє нашої держави. Переконаний, воно буде світлим, незважаючи на усі випробування і труднощі, які ми з вами переживаємо”.

Ігор Чайка поспілкувався онлайн з учнями одинадцятого ліцею
Найперше президент школи Ангеліна Махнюк поцікавилась в керівника міста, чим ліцеїсти можуть бути корисними, крім того, що вони займаються плетінням сіток.

Міський голова запропонував учням ліцею продовжувати свою волонтерську діяльність, при тому наголосив, що найголовніше їх завдання — навчатися.
Ігор Чайка поспілкувався онлайн з учнями одинадцятого ліцею
“Ви маєте бути конкурентними у цьому світі. Зараз до України прикута велика увага. Я би хотів, щоб ви максимально були відповідальними у навчанні, аби мати достатньо фахових знань для подальшої відбудови та розбудови країни”.

Крістіна Демчина розповіла, що зараз знаходиться у Польщі. Дівчина мешкає у нашому місті-партнері Бжегу Дольному. За її словами, там про українців дуже дбають, турбуються про кожного. Польські вчителі допомагають випускникам готуватися до ЗНО. Втім, найбільше її тепер бажання – повернутися додому.
Ігор Чайка поспілкувався онлайн з учнями одинадцятого ліцею
“Хочеться, щоб якнайшвидше закінчилась війна. Хочеться прийти в рідну школу, поблукати її коридорами. Дуже сумую за усім, що було вдома. Насправді, дуже почала цінувати Ковель тільки після того як довелось залишити своє рідне місто” — поділилась своїми думками дівчина.

Усі міста-партнери Ковеля у Польщі, Литві, Німеччині дуже допомагають у цей час. Мери телефонували Ковельському міському голові та пропонува ли підтримку.

Крістіна отримала доручення від Ковельського міського голови: передати від його імені керівникам та мешканцям Бжега Дольного слова вдячності за теплий прийом.

До розмови долучились діти, які приїхали у Ковель з міст Гуляйполе Запорізької області та Рубіжне, що на Луганщині. У них дуже гарні враження про Ковель, нових друзів, педагогів.

У закладі дистанційно навчається 18 учнів з інших областей, у Ковелі – 183 дітей. Про це повідомила директор ліцею №11 Галина Сидорук, яка була модератором спілкування.
Ігор Чайка поспілкувався онлайн з учнями одинадцятого ліцею
Порушили старшокласники питання мови, цікавило їх як буде проходити ЗНО. Говорили, а більше мріяли про майбутній випускний. Дуже хочеться усім, щоб він був традиційним і неодмінно проходив у мирний час.

“Всі ми віримо у нашу Перемогу, Переконаний, що так і станеться. І всі ми з вами будемо реалізовувати ті плани, які у нас є щодо розвитку вашого закладу, міста і нашої прекрасної країни. Все буде Україна”, – сказав на завершення надзвичайно теплої і дружньої зустрічі Ігор Чайка.

Слава Україні!

Героям Слава!
Ігор Чайка поспілкувався онлайн з учнями одинадцятого ліцею