1. Головна
  2. Новини
  3. В Україні створили «гарячу лінію» для родичів загиблих

В Україні створили «гарячу лінію» для родичів загиблих

У Нацполіції запрацювала телефонна «гаряча лінія» для родичів загиблих внаслідок військових дій рф в Україні. Відтепер рідні загиблих від рук окупантів можуть звернутися за консультаціями та роз'ясненнями щодо процедури їх поховання. Про це повідомляють у Нацполіції.
В Україні створили «гарячу лінію» для родичів загиблих
Після звільнення населених пунктів Київської області весь світ побачив звірства військових: на вулицях, у будівлях та в підвалах виявили сотні вбитих і закатованих українців.

За словами Голови Національної поліції України Ігоря Клименка, наразі у звільнених від російських військ населених пунктах поліцейські цілодобово працюють над пошуком та ідентифікацією загиблих мирних людей.
«Тіла жертв військової агресії Росії направляють на судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті. Після проведення необхідних досліджень тіла загиблих передають родичам для поховання. Запам’ятайте номер: 0 894 201 867. Ця лінія працює цілодобово. Оператори готові надати необхідну консультацію та роз’яснення щодо процедури поховання», - повідомив Ігор Клименко.
Голова Нацполіції звернувся до громадян з проханням використовувати анонсовану телефонну лінію за призначенням. З усіх інших питань – вертайтеся за номерами поліції вашого регіону. Перелік телефонів тут https://cutt.ly/KFr3q8G

#ВоєннийСтан #ВійнаЗросією

Коментарі

Читайте також