В Україні спільно з ЮНІСЕФ запустили програму грошової допомоги для родин з дітьми, які постраждали внаслідок війни з росією. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
Постраждалі родини з дітьми можуть отримати грошову допомогу від ЮНІСЕФ
Право її отримати мають родини з трьома чи більше дітьми до 18 років, якщо принаймні одна дитина ще немає 2 років. Також на неї можуть розраховувати сім’ї з двома або більше дітьми, якщо один із неповнолітніх має інвалідність. Допомогу можуть отримати названі батьки або батьки-вихователі.

Спершу для подання заявки потрібно зареєструватися на сайті програми: register.unicef.org. Її розглядатимуть фахівці ЮНІСЕФ та його партнери. Про рішення сповістять, надіславши СМС.

Кошти надаватимуться одноразово на три місяці з розрахунку по 2 200 гривень на кожного члена родини. Проте сума не перебільшить виплати на п’ятьох осіб. Родина з п’яти членів одноразово може отримати 33 тисячі гривень.

Заявник має вказати банківський рахунок чи дебетову картку. Кошти надійдуть упродовж чотирьох тижнів після подання заявки. Перед тим як вказувати номер картки, рекомендується перевірити доступ до рахунку, аби процедура не затягнулася.