1. Головна
  2. Новини
  3. Стіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнками

Стіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнками

З ініціативи управління культури, молоді та спорту і місцевих художниць у Ковелі розфарбували стіни одного з бомбосховищ. Про це пишуть на офіційному сайті Ковельської міської ради.
Стіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнками
Світлана Солодун та Оксана Цюп’яшук продумали патріотичні малюнки, виготовили трафарети. Волонтерка Аня Лисакова привезла фарби, які надала діаспора українців у Лондоні і благодійна організація «British Ukrainian Aid».
Стіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнками
А за пензлі взялись люди, які дотепер практично не займались творчістю. На мистецьку терапію прийшло чимало родин, які змушені були залишити свої домівки, і тепер мешкають у нашому місті, долучились і ковельчани.
Стіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнками
“Кожен тепер чим може допомагає Україні. Образотворча спільнота Ковеля взяла на озброєння фарби. На початку війни ми подарували на блокпости написи з національним гаслом “Слава Україні!” – “Героям слава!”. Нині створюємо художній простір для того, щоб людям, які приходять сюди під час повітряної тривоги, було спокійніше. 15 квітня навчатимемо усіх охочих писанкарству. Дуже хочеться, щоб прийшли мешканці з інших регіонів України та більше дізнались про наші звичаї, традиції. Будемо дуже раді бачити їх на майстер-класі», – продовжує колега Оксана Цюп’яшук.

Стіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнкамиСтіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнкамиСтіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнкамиСтіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнкамиСтіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнкамиСтіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнкамиСтіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнкамиСтіни бомбосховища у Ковелі відтепер з патріотичними малюнками

#МіськийПарк #ВійнаЗросією

Коментарі

Читайте також