У Ковельській громаді прибирають радянську символіку з пам’ятників. Про це повідомляє Гаряча лінія міського голови.
У Ковельській громаді прибирають радянську символіку з пам’ятників
Заклеюють і зафарбовують її там, де складно прибрати зовсім. Приміром, у Ковелі на меморіальному комплексі Слави працівники КП «Добробут» сьогодні заклеїли на пам’ятнику чорною плівкою символіку радянського часу, а також замалювали чорною фарбою кілька слів. Зокрема, на меморіальній стіні залишили лише викарбоване у каменю слово «Герої», а подальший надпис тепер не видно.
У Ковельській громаді прибирають радянську символіку з пам’ятників
Окрім цього, солдата, який в одній руці тримає щит, а в іншій – підняв до гори меча, теж «оновили». Щит огорнули у чорну плівку і трішки попрацювали над ременем солдата.
У Ковельській громаді прибирають радянську символіку з пам’ятників
Нагадаємо, що меморіальний комплекс Слави був урочисто відкрили 9 липня 1977 року (архітектор – Валентин Жигулін, скульптори – Василь Вінайкін та Болеслав Карловський). Але 24 лютого 2022 року росія розпочала широкомасштабне вторгнення в Україну, тому вся Україна піднялася на свій захист і дає гідну відсіч ворогу.
У Ковельській громаді прибирають радянську символіку з пам’ятниківУ Ковельській громаді прибирають радянську символіку з пам’ятниківУ Ковельській громаді прибирають радянську символіку з пам’ятниківУ Ковельській громаді прибирають радянську символіку з пам’ятниківУ Ковельській громаді прибирають радянську символіку з пам’ятників