Ковельчанка Анна Дідіцька пише картини вже понад десять років. Коли вперше взяла пензель у руки – не пам’ятає, але переконує: малювати почала раніше, ніж говорити. Дівчина ще в дитинстві зрозуміла, що мистецтво – це її покликання, тож навчальні заклади обрала відповідні.
Мистецький фронт: ковельчанка  Анна Дідіцька малює портрети відомих людей
Поспілкувалися з художницею журналісти Інформаційного агентства ВолиньPost.

- Навчалася у ковельській художній школі, потім в Луцькому училищі культури і мистецтв. Малювала різне, майже все. Але зрештою зрозуміла, що найбільше подобається малювати людей, тобто писати портрети! Здавалося, що виходить навіть дуже схоже, - усміхаючись, пригадує Анна. - Згодом почала свої роботи фотографувати і виставляти в мережу.

Портрети художниця вважає своєю силою, однак картини створює не лише на полотні. Виявляється, Анна Дідіцька обожнює бити тату. І у цій справі вона не хотіла бути «самоучкою», тож наважилась на курси.
Мистецький фронт: ковельчанка  Анна Дідіцька малює портрети відомих людей

Портрет Романа Грибова, прикордонника, автора відомої фрази «Русский военный корабль, иди нах*й»- Перші дні війни не хотілося нічого зовсім. Це все через шок. А згодом реабілітуєшся і розумієш, що праця навпаки дуже допомагає, бо можна нарешті відволіктися від цього негативу. До того ж, мене дуже мотивували та надихали ті люди, на яких фактично тримається Україна: наші захисники, політики, медики, рятувальники! - ділиться Анна.

Аби висловити свою повагу та неймовірну вдячність, художниця продовжила малювати! Мріє після перемоги створити невеличку виставку. Адже тепер серед написаних портретів з’явилися обличчя Володимира Зеленського, Валерія Залужного, Ірини Верещук, Бориса Джонсона, Романа Грибова.
Мистецький фронт: ковельчанка  Анна Дідіцька малює портрети відомих людей
Ці роботи, каже, не продаються, принаймні поки. Наразі вони для власної колекції, але зізнається: портрет прем'єр-міністра Великої Британії Бориса Джонсона вже хотіли придбати.
Мистецький фронт: ковельчанка  Анна Дідіцька малює портрети відомих людейМистецький фронт: ковельчанка  Анна Дідіцька малює портрети відомих людейМистецький фронт: ковельчанка  Анна Дідіцька малює портрети відомих людейМистецький фронт: ковельчанка  Анна Дідіцька малює портрети відомих людей

Переглянути інші роботи Анни можна на її сторінках у соцмережах фейсбук за посиланнями:
https://www.facebook.com/AnnaDiditskaSachyk (Анна Дідіцька)

https://www.facebook.com/anna.diditska.9 (Anna Diditska)