Очільник Ковельської громади Ігор Чайка на своїй сторінці у фейсбук звернувся до мешканців з проханням зважити усі ризики при відвідуванні церков у Пасхальну ніч. Попри комендантську годину, громадянам дозволяють прийти на Богослужіння.
У Ковелі дозволили мешканцям відвідувати нічне Пасхальне богослужіння
- Попри таке велике свято, безпека — понад усе! Розумію ваше бажання прийти, як в мирні часи, на Нічне Пасхальне богослужіння. Тому зауважу, що комендантську годину не скасовано. Але відвідати храм в комендантські години ви зможете. Проте прошу серйозно зважати на ситуацію та усвідомити: ніхто не може передбачити, чи не буде провокацій в ніч з суботи на неділю, 24 квітня, чи не буде обстрілів чи ракетних ударів, - зазначає Ігор Чайка.

У дописі наголошується, що в період Великодніх свят поліція та добровільне формування громади працюватимуть у посиленому режимі. Але все одно просять мешканців громади обрати якомога безпечніший варіант зустрічі свята. Наприклад, прийти на освячення пасок вдень.

У Свято-Благовіщенському соборі освячення великодніх дарів у суботу триватиме безперервно з 11 до 19 години.

А приєднатися з молитвою до Всенічної можна буде через пряму телевізійну трансляцію чи онлайн-трансляцію в соціальних мережах.

Вашій увазі такі онлайн-трансляції на Волині та в Україні:

📌 У суботу, 23 квітня, урочисте богослужіння зі Свято-Троїцького собору Луцька транслюватиме у прямому телеефірі 12 Канал. Початок — о 23.30, закінчення — орієнтовно 3:30. Можна приєднатися до перегляду на їхньому YouTube або на сторінці у Фейсбуці.

📌Також у суботу, 23 квітня, о 23:30 у національному марафоні єдиних новин #UAразом і на суспільному телеканалі UA:КУЛЬТУРА розпочнеться пряма трансляція нічного богослужіння Православної церкви України з Михайлівського Золотоверхого собору у Києві.

📌 24 квітня з 7:30 до 11:30 національний марафон єдиних новин #UAразом і суспільний телеканал UA:КУЛЬТУРА транслюватиме богослужіння Української Греко-Католицької церкви з Патріаршого собору Воскресіння Христового в Києві.


#Великдень #ІгорЧайка #Безпека