1. Головна
  2. Новини
  3. Реалізація інфраструктурних проєктів у Ковелі відтерміновується через війну

Реалізація інфраструктурних проєктів у Ковелі відтерміновується через війну

Про відтермінування ряду інфраструктурних проєктів у Ковелі розповів міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у фейсбук.
Реалізація інфраструктурних проєктів у Ковелі відтерміновується через війну
- Ви часто запитуєте — коли розпочнуться заплановані ремонти прибудинкових територій? Або ж реконструкція Привокзальної площі, яка була внесена в масштабний поетапний ремонт центральної частини міста, куди входив і парк імені Лесі Українки, і ремонт адміністративної будівлі міської ради. Ми також планували капітальний ремонт доріг, мереж вуличного освітлення в рамках співпраці з Північною екологічною фінансовою корпорацією (НЕФКО). Минулого року вдало стартував Громадський бюджет, і цьогоріч добре було б не просто продовжити цей напрямок, але й посилити його, - зазначає очільник громади.

Загалом, до кінця 2021 року міська влада підготувала всю необхідну документацію по різних проєктах, щоб вчасно провести всі необхідні тендери і розпочати роботи в 2022 році якомога раніше. І саме у травні ці роботи мали б тривати повним ходом.

Сьогодні, в умовах воєнного стану, в місті проведено ямковий ремонт доріг та завершився ремонт тротуарів у центральній частині міста; почали робити водовідведення на Федьковича і завершили - на Фестивальній. Навіть без розрахунків із підприємцями, які з розумінням поставилися до ситуації та просто завершили розпочаті ще наприкінці минулого року роботи.

- Так, причина, чому ми призупинили ці роботи - у війні. В цей час діє Постанова Кабінету Міністрів №590 “Про затвердження Порядку виконання повноважень Державною казначейською службою в особливому режимі в умовах воєнного стану”. У першу чергу видатки йдуть на національну безпеку і оборону та на здійснення заходів правового режиму воєнного стану. Також є й інші важливі, визначені державою, видатки. Проте, в цьому переліку поки що немає пунктів, що стосуються поточних ремонтів, благоустрою і багато іншого, що ми заздалегідь ретельно планували здійснити в 2022 році.

Що це означає? Що, наприклад, частина садочків поки що не отримає обіцяні шафки, а школа №8 поки буде зі старим дахом. І що маємо зачекати з ремонтом санвузлів в закладах освіти. І, на жаль, поки не буде стадіону біля ліцею імені Олени Пчілки. Але це — тимчасові труднощі.

- Поки наші захисники воюють за кожного з нас — тримаємо чистим місто, вчасно платимо за комунальні послуги та, в міру можливостей, податки. Тримаємося і віримо в наші ЗСУ та перемогу!, - наголошує Ігор Чайка.#Благоустрій #Проекти #ІгорЧайка

Коментарі

Читайте також