1. Головна
  2. Новини
  3. Рятувальники проводять профілактичні рейди в екосистемах району

Рятувальники проводять профілактичні рейди в екосистемах району

З такою метою 12 травня працівники Ковельського районного управління здійснили профілактичний захід спільно з поліцейськими офіцерами громади Ковельського РУП та державним інспектором з охорони НПС у Волинській області, у селі Машів, Вишнівської територіальної громади. Перш за все, наголосили на забороні випалювання сухої трави та сміття на присадибних ділянках, та основних застережних заходах розведення відкритого вогню, особливо поруч із господарчими будівлями.
Рятувальники проводять профілактичні рейди в екосистемах району
Пам'ятайте, що подібні неконтрольовані загорання можуть спричинити такі тяжкі наслідки, як загибель громадян, перекидання вогню на житлові, дачні, господарчі будинки та споруди, руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин, а також неконтрольоване поширення вогню, може призвести й до масштабних пожеж торфовищ та лісових масивів.
Рятувальники проводять профілактичні рейди в екосистемах районуРятувальники проводять профілактичні рейди в екосистемах районуРятувальники проводять профілактичні рейди в екосистемах району
Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області

#Рятувальники

Коментарі

Читайте також

У Ковелі рятувальники провели пізнавальний захід у дитячому центрі «Happy Day»

У Ковелі рятувальники провели пізнавальний захід у дитячому центрі «Happy Day»
Його відвідують місцеві діти, які опинилися в складних життєвих обставинах, а також вимушені переселенці з територій, де ведуться активні бойові дії, зокрема з Харкова, Краматорська, Волновахи.