1. Головна
  2. Новини
  3. Для полегшення життя людей із важким діагнозом у Ковельському МТМО надають паліативну допомогу

Для полегшення життя людей із важким діагнозом у Ковельському МТМО надають паліативну допомогу

У 2022 році між Ковельським МТМО та Національною службою здоров’я України укладено договори про надання стаціонарної та мобільної паліативної допомоги дорослим та дітям. Про це інформує сайт медичного об'єднання.
Для полегшення життя людей із важким діагнозом у Ковельському МТМО надають паліативну допомогу
Пацієнти, які живуть з невиліковними хворобами, можуть отримати медичні та психологічні послуги як у стаціонарі, так і амбулаторно. До складу мобільної бригади входять фахівці різної спеціалізації в залежності від потреби та діагнозу хворого: терапевт, фтизіатр, психолог, онколог, невропатолог та ін. Є можливість на місці зробити електрокардіограму, провести певні лабораторні обстеження. Паліативна допомога – це не просто знеболення. Спостереження за пацієнтом передбачає й турботу про його психологічний стан, а також реабілітацію, фізичну терапію, лікування больового синдрому, психічну адаптацію, правильне харчування.

Мобільна паліативна бригада відвідує пацієнта за місцем проживання. Передбачене й дистанційне спілкування за допомогою телекомунікаційних засобів.

Нині мобільна бригада Ковельського МТМО обслуговує 70 пацієнтів. Це – хворі після перенесених інсультів та інфарктів, з онкологічними патологіями, неврологічними захворюваннями та ін.

Потребу в паліативній допомозі визначає сімейний чи лікуючий лікар і видає направлення. Паліативна допомога надається безкоштовно.

#КовельськеМТМО

Коментарі

Читайте також