1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі вшанували пам’ять загиблих під Волновахою

У Ковелі вшанували пам’ять загиблих під Волновахою

Рівно вісім років тому неподалік міста Волноваха Донецької області проросійські бойовики фактично розстріляли один із підрозділів сил АТО. Тоді загинуло 18 воїнів 51-ї окремої механізованої бригади Збройних сил України, ще 30 зазнали поранень. На той момент таких втрат за один бій українська армія ще не знала. Біля Волновахи обірвалось життя ковельчанина Олександра Артемука.
У Ковелі вшанували пам’ять загиблих під Волновахою
На Меморіал Слави, де встановлено стелу пам’яті на честь наших земляків – загиблих учасників АТО та Героїв Небесної Сотні, прийшли представники міської та районної влади, рідні Героїв, військові побратими, молодь, духовенство, аби вшанувати пам’ять захисників України, - розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.
У Ковелі вшанували пам’ять загиблих під Волновахою
“Трагедія під Волновахою стала першим гучним відлунням, яке прийшло до нас на Волинь за тисячу кілометрів. Водночас, ми побачили звіряче обличчя ворога, з яким воюємо. Це — варвари, які прийшли на нашу землю, щоб знищити все живе, щоб влаштувати українцям новий геноцид у XXI столітті”, – звертаючись до присутніх, сказав міський голова Ігор Чайка.

Ковельчани хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих. Поминальну панахиду відслужили священники Православної Церкви України.
У Ковелі вшанували пам’ять загиблих під Волновахою
Напередодні, у п’ятницю, пам’ять Олександра Артемука вшанували у його школі №2 м. Ковеля. На фасаді закладу, де він навчався, встановлено меморіальну дошку.
У Ковелі вшанували пам’ять загиблих під Волновахою
Директор навчального закладу Сергій Дружинович закликав берегти пам’ять про Олександра, адже завдяки таким Героям Україна була, є і буде.
У Ковелі вшанували пам’ять загиблих під Волновахою
Сержант Олександр Іванович Артемук загинув 22 травня 2014 року. Йому було лише 36. Він один із тих, хто вважав захист своєї Вітчизни не просто обов’язком, а й справою честі. Саме так говорив він рідним, коли допомагав Майдану. Він не раз їздив у Київ, відвозив зібрані для майданівців гроші та речі.

У перші дні оголошення мобілізації Олександр пішов до військкомату. І вже незабаром отримав повістку. Він був хорошою людиною, зразковим сім’янином, турботливим сином і братом, вірним другом. В Олександра залишилось двоє синів і донечка. Указом Президента України від 04.06.2015 року Олександр Артемук нагороджений медаллю «Захиснику Вітчизни» (посмертно).
У Ковелі вшанували пам’ять загиблих під ВолновахоюУ Ковелі вшанували пам’ять загиблих під ВолновахоюУ Ковелі вшанували пам’ять загиблих під ВолновахоюУ Ковелі вшанували пам’ять загиблих під ВолновахоюУ Ковелі вшанували пам’ять загиблих під ВолновахоюУ Ковелі вшанували пам’ять загиблих під ВолновахоюУ Ковелі вшанували пам’ять загиблих під Волновахою

#СкорботніЗаходи

Коментарі

Читайте також