1. Головна
  2. Новини
  3. У червні у Ковелі запрацюють чергові дитсадки

У червні у Ковелі запрацюють чергові дитсадки

Навчальний рік у Ковельській громаді планують завершити 14 червня. 17 червня випускникам дев’ятих і одинадцятих класів вручатимуть свідоцтва та атестати. Про це поінформували на офіційному сайті Ковельської міської ради.
У червні у Ковелі запрацюють чергові дитсадки
Про це на оперативній нараді, яка відбулась сьогодні, повідомив начальник управління освіти Віктор Бичковський. Також він зазначив, що 1 червня буде відкрито один черговий дитячий садок, з 6 червня ще два заклади прийматимуть діток.

Реалії сьогодення вимагають, щоб у них обов’язково були укриття. І саме підвали трьох дитсадків у найкоротші терміни можна підготувати для цих потреб.

Працівники ДНЗ спільно з РЖКП №1 уже тривалий час виконують необхідні ремонтні роботи, аби у разі тривоги малеча була у безпеці та в комфортних умовах. Також у підвальних приміщеннях встановили вентиляцію. А колективи закладів подбали про облаштування укриттів необхідними меблями.

За словами Віктора Бичковського, готуються освітяни громади і до відкриття пришкільних таборів. Орієнтовно вони мають запрацювати 20 червня.

#Освіта

Коментарі

Читайте також