У Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна”, - повідомляють на офіційному сайті Ковельської міської ради.
У Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТО
Головними учасниками дійства стали вихованці зразкового художнього ансамблю танцю «Дзвіночок». Вони утворили промені сонця з вишитих рушників.
У Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТО
“Так хочеться, щоб ви почувалися безпечно і щасливо в цьому світі. Щоб ніколи, попри найскладніші обставини, не перехотілося вам бути добрими, відкритими і людяними. Легкими і закоханими у свою країну!
Дякуємо кожному захиснику і захисниці за справді унікальну в теперішні часи можливість подарувати трішки свята нашим дітям”,
– побувавши на акції, написав міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у Фейсбук.
У Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТОУ Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТОУ Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТОУ Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТОУ Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТОУ Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТОУ Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТОУ Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТОУ Ковелі на площі Героїв Майдану відбувся патріотичний флешмоб “Вишита Україна” ФОТО