1. Головна
 2. Новини
 3. У Ковелі планують підвищити тарифи на вивіз сміття

У Ковелі планують підвищити тарифи на вивіз сміття

Відповідно до Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.06.2018 року №130, ремонтне житлово-комунальне підприємство №1 повідомляє про намір змінити діючі тарифи на послуги з поводження з побутовими відходами у зв’язку з істотним зростанням: мінімальної заробітної плати, паливо-мастильних матеріалів, запчастин для сміттєвозів.
У Ковелі планують підвищити тарифи на вивіз сміття
Метою зміни тарифів є приведення їх до економічно обгрунтованого рівня та для належного надання послуг з поводження з побутовими відходами.

Діючі тарифи на вивезення побутових відходів, встановлені рішенням виконавчого комітету Ковельської міської ради від 20.02.2019р. №69, не відповідають фактичній собівартості витрат у зв’язку з істотними змінами складових тарифу (не переглядалися більше 3-х років): рівень мінімальної заробітної плати зріс на 155,8%, паливо-мастильних матеріалів – 210,0%, матеріалів (запчастин) – на 253,1%.

Планово-розрахункова структура на послуги з поводження з побутовими відходами ремонтного житлово-комунального підприємства №1 на 2022 рік (без ПДВ).
У Ковелі планують підвищити тарифи на вивіз сміттяУ Ковелі планують підвищити тарифи на вивіз сміття
Графіки вивезення побутових відходів та періодичність розміщені на сайті РЖКП №1: kovelrgkp1.at.ua. Зауваження та пропозиції приймаються у письмовій формі розробниками протягом семи днів з дня оприлюднення у письмовій формі за адресами: м.Ковель, вул.Незалежності,73, управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства, тел.. 6-17-41, 6-17-42; вул. Д. Галицького,6а, РЖКП №1, тел. 4-98-49.

Ремонтне житлово-комунальне підприємство №1

Джерело:
офіційний сайт Ковельської міської ради

#Благоустрій

Коментарі

 • Мешканець Ковеля
  А чому десь сміттєвоз їздить два рази в тиждень, а десь тільки раз? а гроші ті самі????
  Відповісти
 • Мешканець Ковеля
  У нас наприклад вивозять тільки у суботу і все, а оплата також як і у всіх. Баків для сміття немає щоб винести потрібно чекати машину.
  Відповісти

Читайте також