1. Головна
  2. Новини
  3. Веслувальна база повністю переходить в комунальну власність міста

Веслувальна база повністю переходить в комунальну власність міста

Сьогодні на 23-й сесії міської ради практично всі депутати проголосували за відповідний проєкт рішення. про це повідомив міський голова Ігор Чайка на своїй сторінці у фейсбук.
Веслувальна база  повністю переходить  в комунальну власність міста
- Дякую за злагоджену роботу! Ми рік йшли до цього, і я вже не раз детально розповідав, чому цей шлях був настільки складним і тривалим у часі: частково база була в приватній власності. І потрібно було не просто вести діалог з власником — ТзОВ “Компанія Авіста”, але й рахуватися з інтересами обох сторін в межах законодавства, - зазначає очільник Ковельської громади.
Міський голова наголосив, що попри чутки щодо “передачі веслувальної бази під ринкову інфраструктуру” чи будівництво багатоповерхівки, міська влада крок за кроком торувала шлях до того, щоб в громади було успішне спортивне майбутнє у країні вільних людей, яку сьогодні кожен наближає в міру своїх сил. Щоб більше довкола бази не виникало майнових суперечностей. Щоб можна було спокійно вкладати кошти в її розвиток, не остерігаючись, що завтра власник прийме рішення продати свою частку чи передати.
- Попереду ще багато роботи. Бо ж не щодня, як і казав сьогодні на сесії, місту передають у комунальну власність об’єкти нерухомого майна з власності приватної. Вірю, що разом будемо розвивати і контролювати все, що стосуватиметься веслувальної бази, - зауважує Ігор Чайка.
#ВеслувальнаБаза #Веслування

Коментарі

Читайте також

Ковельська веслувальна база: чому місто бореться за найкращу в країні школу тренерів та спортсменів

Ковельська веслувальна база: чому місто бореться за найкращу в країні школу тренерів та спортсменів
У професійних веслувальників є поняття «гладка вода». Це означає ідеальний, найкращий для змагань стан водної поверхні. Проте вода не завжди буває гладкою, на ній трапляються і хвилі, і буревії, і вири...