1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відзначили спортсменів, тренерів та ветеранів спорту

У Ковелі відзначили спортсменів, тренерів та ветеранів спорту

У суботу — День фізичної культури і спорту. Напередодні у залі засідань виконавчого комітету відбулось урочисте нагородження спортсменів і тренерів Ковеля. Зі святом їх привітали міський голова Ігор Чайка, секретар міської ради Оксана Багнова, начальник управління культури, молоді, спорту та туризму Андрій Мигуля та його заступник Роман Лис. Про це розповіли на офіційному сайті Ковельради.
У Ковелі відзначили спортсменів, тренерів та ветеранів спорту
- Спорт – невід’ємна частина Вашого життя. Незважаючи ні на що, Ви працюєте, відновлюєте тренування, змагаєтесь і здобуваєте нагороди. Хотів би подякувати кожному з Вас за відданість справі, якою займаєтесь, життєву енергію, наснагу, за те, що своїм прикладом мотивуєте інших. Щиро зичу усім впевненості, оптимізму, Перемог у Ваших стартах і всім нам спільної Перемоги над ворогом, – звернувся до присутніх Ігор Чайка.
У Ковелі відзначили спортсменів, тренерів та ветеранів спорту
Мер запевнив, що влада і надалі буде підтримувати розвиток спорту, поліпшуватиме інфраструктуру, матеріально-технічну базу спортивних закладів.

Керівники міста вручили Грамоти міської ради за високі досягнення, професіоналізм, вагомий особистий внесок у популяризацію спорту, активну громадську позицію та з нагоди Дня фізичної культури і спорту.
У Ковелі відзначили спортсменів, тренерів та ветеранів спорту
Серед нагороджених:

Павло Борсук – чемпіон Європи, срібний призер чемпіонату світу 2022 року серед молоді з веслування на байдарках і каное,

Ігор Бівініс – тренер з настільного тенісу КЗ КДЮСШ ім.Євгена Кондратовича,

Олег Гелетуха – чемпіон України з боча серед людей з інвалідністю,

Павло Недільський – ветеран спорту,

Петро Карпук – тренер з легкої атлетики КЗ КДЮСШ ім.Євгена Кондратовича,

Світлана Проніна – тренер з веслування на байдарках і каное КЗ КДЮСШ ім.Євгена Кондратовича,

Дмитро Рижко – ветеран спорту,

Олег Стус – тренер з вільної боротьби ДЮСШ №1.
У Ковелі відзначили спортсменів, тренерів та ветеранів спортуУ Ковелі відзначили спортсменів, тренерів та ветеранів спортуУ Ковелі відзначили спортсменів, тренерів та ветеранів спорту

#Спорт #ІгорЧайка

Коментарі

Читайте також