VII Національний проєкт «Українська Пісня / Ukrainian Song Project» - найбільший в Україні проєкт україномовної музики, який щороку творить нову музичну історію України!
Благодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у Польщі
Цьогоріч він стартує уже всьоме, а відбудеться, у зв’язку із війною в Україні, не на “Арена Львів”, як кожного року, а у наших побратимів - у Польщі. Прийматиме проєкт місто Ґданськ, 18 вересня 2022 року.

Ґданськ – місто свободи, саме тому проєкт обрав це місто для проведення проєкту. Пісні, що лунатимуть зі сцени, будуть нести свободу і світло, а також любов і подяку братній Польщі за неймовірну і неоціненну допомогу Україні.

У проєкті здійснюватимуть свою мистецьку місію кращі українські виконавці: KAZKA, ALEKSEEV, Злата Огнєвіч, Арсен Мірзоян, TARABAROVA, TVORCHI, Анна Буткевич, SANSA та інші відомі артисти.

Фестиваль «Ukrainian Song Project» є благодійним, частина отриманих коштів буде спрямована на допомогу дітям, які постраждали під час війни в Україні.

Відбудеться також і телевізійна зйомка проєкту, яка через три тижні після проведення концерту транслюватиметься на топових українських телеканалах. В рамках заходу втілюватиметься проєкт «Польські діти - дітям України».

Проєкт «Ukrainian Song Project» недаремно називають «Українським Євробаченням». У минулі роки на масштабній сцені “Арена Львів” запалювали артисти та гурти: Тіна Кароль, Jamala, Злата Огнєвіч, MELOVIN, Олег Скрипка та гурт ВВ, Без Обмежень, Антитіла, ENEJ (Польща), Тартак, Скрябін, Олександр Пономарьов, Tayanna, Alyosha, Арсен Мірзоян, Pianoбой, О.Torvald та багато інших відомих українських зірок.
Благодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у ПольщіБлагодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у ПольщіБлагодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у ПольщіБлагодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у ПольщіБлагодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у ПольщіБлагодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у ПольщіБлагодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у ПольщіБлагодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у ПольщіБлагодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у ПольщіБлагодійний проєкт «Українська пісня / Ukrainian Song Project – 2022» відбудеться у Польщі