1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТО

У Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТО

7 жовтня в закладі дошкільної освіти № 11 у Ковелі відбувся «День цивільного захисту», участь у якому взяли працівники ДСНС району.
У Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТО
Зокрема було проведено практичне відпрацювання дій за сигналом «Повітряна тривога!» та роз’яснено присутнім як діяти під час пожежі.

Рятувальники розповіли дошкільнятам основні правила безпечної поведінки під час прямування до укриття, про дії під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів та основні правила безпеки.
У Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТО
Для того щоб діткам була зрозуміліша небезпека відкритого вогню, було розіграно тематичну сценку за участі клоуна, який нехтує правилами, грається з вогнем та наражається на небезпеку.

Для ліквідації умовної пожежі працівникам закладу було продемонстровано як користуватись вогнегасником і запропоновано самим спробувати загасити загорання.

Діти з цікавістю спостерігали за можливостями пожежно-рятувальної техніки, її пристроями та обладнанням, спорядженням та бойовим одягом рятувальників, вдалося навіть приміряти на собі певні елементи одягу пожежника.
У Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТО
Мета заходу - вчергове практично навчити дітей впевнено почуватися у будь-яких надзвичайних ситуаціях, навчити основним правилам безпечної життєдіяльності та познайомити дошкільнят із професією рятувальника.
Організатори заходу підкреслили, що проведення таких практично-пізнавальних заходів дозволяє поглибити свої знання з питань безпеки життєдіяльності, зацікавити дітей, та сприяє їх розвитку.
У Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТОУ Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТОУ Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТОУ Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТОУ Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТОУ Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТОУ Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТОУ Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТОУ Ковелі дошкільнята на практиці вивчають правила безпечної поведінки ФОТО

Ковельське районне управління
ГУ ДСНС України у Волинській області

#Рятувальники #Освіта

Коментарі

Читайте також