Українців закликали зменшити споживання електроенергії у вечірній час понеділка, 10 жовтня, а також у наступні дні, - інформує видання zaxid.net.
Українців просять зменшити споживання електроенергії у вечірній час
Це необхідно для того, щоб знизити навантаження на електромережу на тлі російських ракетних атак на об’єкти енергетичної інфраструктури. Мова йде про час з 17.00 до 22.00.
«Є прохання до всього населення. Сьогодні такий важкий день для всієї країни. Треба усім разом попрацювати на нашу країну. З 5 вечора до 10 вечора у нас максимальне навантаження на енергосистему кожного дня. Сьогодні, це важливо, треба вимкнути світло в цей період, не користуватися електроприладами для того, щоб вся країна пережила цей важкий день», – наголосив радник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко в ефірі телемарафону на «Суспільному».
Найбільш енерговитратними є такі прилади: електрообігрівачі, бойлери, кухонна електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник (кавоварка), праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, пилосос, комп’ютер, телевізор. Тому сьогодні ввечері та наступні кілька днів українцям треба мінімізувати споживання електроенергії.