1. Головна
  2. Новини
  3. 20 жовтня у Ковелі розпочинається опалювальний сезон 2022-2023 р.р.

20 жовтня у Ковелі розпочинається опалювальний сезон 2022-2023 р.р.

Сьогодні міський голова Ігор Чайка підписав рішення виконкому про початок опалювального сезону, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

“Підприємству теплових мереж «Ковельтепло» з 20.10.2022 року розпочати опалювальний сезон 2022-2023 років в Ковельській територіальній громаді”, – йдеться у документі.
20 жовтня у Ковелі розпочинається опалювальний сезон 2022-2023 р.р.
Рекомендовано підприємствам, установам та організаціям Ковельської територіальної громади, незалежно від форм власності та господарювання розпочати опалювальний сезон 2022-2023 років, виходячи з кліматичних умов моменту встановлення середньодобової температури зовнішнього повітря протягом трьох днів + 8°С та нижче.

У рішенні зазначається, надавати теплопостачання та гаряче водопостачання насамперед дитячим, лікувальним, навчальним та дошкільним закладам, а також закладам, які здійснюють соціальне обслуговування та надають соціальні послуги громадянам.

Управителі житлових будинків: РЖКП №1 (Віктор Солов’янчук ), ТОВ «КД-1 ВЕРЕС» (Олександр Дяков), ТОВ «КД-2 ВЕРЕС» (Віктор Дудник) інші особи, уповноважені співвласниками багатоквартирних будинків, виконавці комунальних послуг з постачання теплової енергії мають забезпечити належне функціонування внутрішньобудинкових систем теплопостачання.

З метою економії енергоресурсів підприємству теплових мереж «Ковельтепло» (Володимир Бойко) в залежності від температури зовнішнього повітря необхідно суворо дотримуватись температурних графіків роботи котелень.

#ОпалювальнийСезон

Коментарі

Читайте також