Двадцять сьома сесія міської ради розпочалась з особливих моментів. Після Державного Гімну України та хвилини мовчання за всіма загиблими Героями у війні за свободу і незалежність України, до залу було внесено Прапор України, який майорів на острові Зміїний. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
На сесії вручили нагороди ковельчанам
Серед тих, хто піднімав синьо-жовте знамено, був ковельчанин з позивним Данте. Він залишив на полотнищі напис:
“Бо ти, Пресвята, все життя моє. Бо ти все щастя моє”.
На сесії вручили нагороди ковельчанам
Міський голова Ігор Чайка вручив нагороду батькам загиблого Героя Юрія Махнюка

За мужність і відвагу, самовідданість та зразкове виконання військового обов’язку, виявлені у боях з ворогами Вітчизни відзнакою І ступеня командування 93-ї Окремої механізованої бригади “Холодний Яр” посмертно нагороджений ковельчанин Юрій Махнюк.
На сесії вручили нагороди ковельчанам
Ковельчанин був мобілізований 15 березня 2022 року до Збройних Сил України. Служив у легендарній 93-й Окремій механізованій бригаді “Холодний Яр”.

Упродовж п’яти місяців воював в “гарячих точках” на Харківському, Донецькому і Луганському напрямках. Молодий командир взводу користувався повагою і авторитетом серед побратимів.

1 вересня у бою біля міста Соледар отримав важке осколкове поранення. Майже 40 днів лікарі боролись за його життя. На жаль, серце мужнього воїна зупинилось 10 жовтня. Юрію було лише 23.

Весь зал, стоячи, оплесками, дякував Руслані та Миколі Махнюкам за сина-Героя.
На сесії вручили нагороди ковельчанам
Сьогодні Подяку отримав депутат міської ради, командир відділення безпілотних літальних апаратів військової частини А 4103 Сергій Дружинович. Ця нагорода його чекала від Дня захисників та захисниць.
На сесії вручили нагороди ковельчанам
Також на сесії міський голова Ігор Чайка привітав нашу спортивну гордість Тетяну Коб.
На сесії вручили нагороди ковельчанам
Нещодавно Тетяна вдруге стала чемпіонкою Європи з боксу серед жінок, що проходив у Чорногорії. Спортсменка виступала у складі збірної України. Вона впевнено переграла суперниць з Франції, Греції, Італії та Болгарії.

Міський голова подякував Тетяні за те, що вона прославляє місто на міжнародній арені та побажав їй подальших перемог.
На сесії вручили нагороди ковельчанам