У Луцьку проходив відкритий чемпіонат Волинської області з плавання. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Призерами змагань стали вихованці Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Є. Кондратовича.

На дистанції 200 метрів — комплекс Падалюк Наталія посіла 1 місце; 100, 200 метрів брасом дівчина подолала другою.
Ковельські плавці повернулись з нагородами з відкритого чемпіонату Волині
Ляшук Ілля був другим – 100 метрів батерфляєм, 200 метрів вільним стилем, друге місце в Басалка Олександра – 200 метрів брасом.

В естафетному плаванні 4х100 метрів вільним стилем хлопці вибороли 2 місце (Ляшук Ілля, Скороход Олександр, Мацюк Владислав, Пархомук Владислав).

У комбінованій естафеті 4х100 метрів здобули “бронзу” (Скороход Олександр, Басалка Олександр, Ляшук Ілля, Мацюк Владислав).

Готували спортсменів до змагань тренери – викладачі Дмитро Ляшук та Володимир Савлук.

Сергій МЕДВЕДЮК, заступник директора Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи імені Є. Кондратовича