1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриття

У Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриття

У Ковелі запрацював в офлайн-режимі ще один садочок. Про це повідомив у соцмережі міський голова Ігор Чайка.
У Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриття
Це вже дев'ятий дошкільний заклад у Ковелі, де завершили ремонт найпростішого укриття за вимогами ДСНС. Ще 90 дітей отримали можливість навчатися офлайн.
У Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриття
Це один із найскладніших об'єктів, на якому доводилося проводити ремонт укриття. По-перше, садок № 4 «Ромашка» розташований на місці високого залягання ґрунтових вод.

По-друге, підвальне приміщення раніше було засипане ґрунтом і використовувалось як овочесховище. А коли колектив і батьки своїми силами вивезли ґрунт і вивільнили простір — підвал затопило, підряднику МПП «Інвестбуд» довелося коригувати плани і встановлювати додатковий насос для викачування води.

Зараз в укритті налаштована дренажна система для збору і відведення зливових і ґрунтових вод.

Викладена бруківкою підлога, відремонтовані і розфарбовані стіни. Є лавочки, місця для тривожних валізок, іграшки, санітарний куточок.
У Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриття
- Хай на два місяці пізніше від початку навчального року, але виважененими, чіткими і системними кроками ми дійшли до бажаного колективом і затвердженого ДСНС-никами результату. Загалом, станом на 1 листопада, майже 900 вихованців садків та 7 тисяч учнів шкіл нашої громади вже навчаються офлайн, - зазначає Ігор Чайка у своєму дописі.
У Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриттяУ Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриттяУ Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриттяУ Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриттяУ Ковелі запрацював ще один садочок, у якому обладнали укриття


#Освіта

Коментарі

Читайте також