Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, виникає тільки у небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

“Допоможи дитині стати щасливою”. Саме таку назву мав захід, який відбувся у Ковельському міськрайонному центрі зайнятості за участі провідного фахівця із соціальної роботи Ковельського міського центру соціальних служб Тетяни Поремчук та фахівця з профорієнтації центру зайнятості Людмили Волчук. У ньому взяли участь безробітні, які перебувають на обліку.
Як прийняти дитину у родину: під час зустрічей з ковельчанами інформують фахівці соціальних служб
Присутнім розповіли, що проблема дитячого сирітства з кожним днем стає все актуальнішою та болючішою для нашого суспільства, проте пріоритети надаються не збільшенню кількості інтернатних закладів, а розвитку сімейних форм виховання дітей (усиновленню, опіці, передачі на виховання дітей у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї).

Тетяна Поремчук ознайомила з особливостями кожної з цих форм та порядком влаштування дитини у сім’ю. Розповіла, що в Україні з’явилася нова комплексна соціальна послуга – це патронат над дитиною. Що таке патронатна сім’я, хто такі патронатні вихователі та як ними стати. Відповіді на ці та інші питання прозвучали в ході зустрічі.