Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Міцкевича в місті Ковелі Волинської області (район житлових будинків №1 та №3)

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Смирнова, 2 в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території розміщення виробничих, складських та торгових будівель по вулиці Грушевського, 101-А в місті Ковелі Волинської області


З метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, проводиться обговорення та розгляд проєктів містобудівної документації. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
Запрошуємо до обговорення детальних планів територій
Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробники містобудівної документації: комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля» та приватне підприємство «Ковелькомунпроект».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 28 квітня 2022 року № 21/113 «Про дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці Міцкевича (район житлових будинків №1 та №3)», від 28 липня 2022 року № 24/26 «Про дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці Смирнова, 2 в місті Ковелі» та від 28 квітня 2022 року № 21/110 «Про дозвіл на розроблення детального плану території на вулиці Грушевського, 101‑А».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

«Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Міцкевича в місті Ковелі Волинської області (район житлових будинків №1 та №3)» (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до багатоповерхової житлової забудови. Проектом передбачається проведення реконструкції квартири №36 під магазин та квартири № 54 під стоматологічний кабінет на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку на вулиці Міцкевича, 3, розміщеного на земельній ділянці площею 0,2913 га (кадастровий номер 0710400000:02:002:0037), яка перебуває в комунальній власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Площа забудови складатиме 960,0 кв.м, площа мощення – 1165,0 кв.м, площа озеленення – 788 кв.м.

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Смирнова, 2 в місті Ковелі Волинської області (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до багатоповерхової житлової забудови. Проектом передбачається проведення реконструкції квартири №22 під офісні приміщення на першому поверсі багатоквартирного житлового будинку на вулиці Смирнова, 2, розміщеного на земельній ділянці площею 0,1560 га, яка відведена для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Площа забудови складатиме 528,0 кв.м, площа мощення – 415,0 кв.м, площа озеленення – 617 кв.м.

Детальний план території розміщення виробничих, складських та торгових будівель по вулиці Грушевського, 101-А в місті Ковелі Волинської області (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у східній частині міста Ковеля та відповідно до генерального плану належить до східного промислового району міста. На земельній ділянці площею 0,5988 га (кадастровий номер 0710400000:29:002:0011), яка перебуває у приватній власності для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, виробничих, складських та гуртово-торгових приміщень, передбачається розмістити будівлю складу з адміністративно-побутовими приміщеннями, будівлю для охорони та автостоянку. Площа забудови складатиме 1765,0 кв.м, площа мощення – 3100,0 кв.м, площа озеленення – 2124,0 кв.м.

Проєкти складаються з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:

• схема розташування території у планувальній структурі міста;

• план існуючого використання території;

• проектний план;

• схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Текстові матеріали:

• пояснювальна записка.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 17 листопада 2022 року до 19 грудня 2022 року з 8-30 до 17-00 (понеділок-четвер), з 8-30 до 16-00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 19 грудня 2022 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 29 листопада 2022 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх).

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради