26-27 листопада в спортивному залі КДЮСШ ім. Євгена Кондратовича відбувся традиційний турнір з футзалу на честь загиблого героя України Юрія Тимофєєва серед дівчаток 2013 р.н. і молодших. На запрошення оргкомітету на змагання прибули команди з міст Буськ, Червоноград, Львівська обл., Ковель, Маневичі та Луцьк. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
Юні ковельчанки — переможниці турніру з футзалу
На урочистому відкритті з вітальним словом до присутніх звернулися головний спеціаліст відділу фізичної культури та спорту Ігор Семенюк, директор Ковельської ДЮСШ №1 ім. Петра Стуса Віталій Волосюк та головний суддя змагань Володимир Олексюк.

У першому півфіналі змагань перемогу здобули спортсменки Буської команди. З рахунком 3:0 вони обійшли дівчат Червоноградської спортивної школи. Другу півфінальну пару склали футболістки Ковельської та Маневицької ДЮСШ. При рахунку 1:1 в основному часі, спортсменки нашого міста забили переможне пенальті.

В результаті змагань третє місце посіли вихованки Маневицької ДЮСШ, друге — Буської спортивної школи, а перемогу святкували ковельчанки.
Юні ковельчанки — переможниці турніру з футзалу
Всі учасники турніру нагороджені медалями, а переможці — кубком. Також суддівська колегія визначила кращих гравців змагань. Ними стали — Каміла Логунова та Ольга Дячук (м. Ковель), Марія Августовська (м. Червоноград), Вероніка Журавель (м. Буськ) та Христина Хоміч (м. Маневичі).

Ковельських спортсменів-переможців готували до змагань тренери Сергій Логінов та Володимир Олексюк.

Володимир Олексюк, головний суддя змагань
Юні ковельчанки — переможниці турніру з футзалу