Чимало зустрічей та заходів було організовано у нашому місті до Міжнародного дня людей з інвалідністю, який покликаний привернути увагу до проблем цих людей, захисту їхніх прав, гідності і благополуччя. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Зокрема, відбулась зустріч у ГО “Реабілітаційний центр”, яка дала можливість вкотре зібратись, розказати про наболіле. А ще всі поділились враженнями від концерту, який днями був в Палаці учнівської молоді. Участь у ньому взяв і колектив центру.
Допомагаємо тим, хто цього потребує
Начальник служби у справах дітей Жанна Вельма, спілкуючись з присутніми, зазначила, що війна внесла свої корективи у звичне життя містян. Але необхідно підтримувати один одного, бути уважними та добрішими до оточуючих. Вона побажала сили духу, оптимізму, впевненості у завтрашньому дні та Перемоги.

20 представників організації отримали пакунки санітарно-гігієнічного призначення. Кошти на придбання наборів виділені з міського бюджету. Багатьох відвідали вдома, адже за станом здоров’я не всі змогли прийти на зустріч.

Служба у справах дітей
Допомагаємо тим, хто цього потребує