Учора відбулись зустрічі міського голови Ігоря Чайки з рідними загиблих Героїв. Під час розмови, на якій були присутні секретар міської ради Оксана Багнова, заступник міського голови Наталія Маленицька, представники підрозділів міської ради, торкнулися різних питань. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
“Нам дуже важливо тримати з Вами зв’язок. Ми пам’ятаємо наших Героїв. І будемо пам’ятати завжди”, – наголосив міський голова Ігор Чайка.
Міський голова Ігор Чайка зустрівся з родинами загиблих Героїв
Міський голова Ігор Чайка зустрівся з родинами загиблих Героїв
Рідні захисників України, які загинули з часу повномасштабного вторгнення росії в Україну, попросили розробити єдиний макет пам’ятників, які будуть встановлені на могилах Героїв, та Алеї Героїв на кладовищі.

У Ковелі в липні було прийнято Програму соціальної підтримки сімей загиблих військовослужбовців, поранених, зниклих безвісті осіб, які брали участь в АТО/ООС та захисті Батьківщини від збройної агресії російської федерації проти України. Зокрема, у ній передбачені кошти – співфінансування з бюджету громади на встановлення пам’ятників. У наступному році заплановано добудувати додаткову секцію до стели на честь загиблих земляків, що на Меморіалі Слави.

Піднімались інші побутові, соціальні питання.
Міський голова Ігор Чайка зустрівся з родинами загиблих Героїв
“Ми хотіли Вас почути, Ваші потреби чи побажання. Ми намагаємось робити все для того, аби наші ковельчани знали наших Героїв, які віддали найцінніше — своє життя за Ковель, Волинь, Україну, за нашу спільну Перемогу”, – підкреслив Ігор Чайка.