Надання освітньої підтримки Захисникам і Захисницям, членам родин загиблих Героїв України є одним з ключових напрямів роботи Міністерства у справах ветеранів. Одним із таких проєктів є запуск навчальної програми в Канаді. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
Дітей загиблих Героїв України запрошують до участі у навчальній програмі міжнародної школи в Канаді
Команда Міжнародної школи Брукс Вестшор (Канада) за підтримки Міністерства у справах ветеранів оголошує конкурс для учнів 9 класів (2008 року народження) загиблих воїнів України.

За результатами прозорого конкурсного відбору на участь в навчальній програмі, за рішенням канадських представників, 10 фіналістів будуть зараховані до 9 класу школи Брукс Вестшор.

Навчання відбуватиметься безкоштовно із забезпеченням всього необхідного для освітнього процесу та проживання у Канаді протягом 4 років (до завершення 12 класу).

Ключові критерії конкурсного відбору:

● академічна успішність;

● належний (базовий) рівень володіння англійською мовою;

● вмотивованість та емоційна зрілість, які необхідні для тривалого навчання за кордоном.

Конкурсний відбір відбуватиметься в 3 етапи:

1. Написання есе українською мовою (обсягом близько 500 слів). Кандидати мають написати про свої особисті інтереси та очікування від освіти в Канаді. Діти можуть вказати улюблені види спорту та мистецької діяльності, а також ініціативи, які вони могли б продовжити під час перебування за кордоном. До есе необхідно додати інформацію щодо оцінок успішності навчання у школі та інформацію про рівень володіння англійською мовою, а також місце проживання та контакти рідних. Надіслати роботу необхідно до 22 грудня (включно) на електронну пошту vidbir.canada@gmail.com

У разі успішного проходження першого етапу координатори проєкту зв’яжуться з кандидатами та повідомлять про дату і час проведення 2 та 3 етапів.

2. Онлайн тестування з математики (українською мовою).

3. Інтерактивне тестування з англійської мови, яке відбуватиметься за підтримки Українського центру оцінювання якості знань. За результатами останнього етапу конкурсу, фіналісти та їх рідні зможуть додатково познайомитись онлайн зі своїми майбутніми вчителями та обговорити всі нагальні питання щодо поїздки та навчань. Діти мають прибути до Канади наприкінці зими 2023 року без супроводу батьків або опікунів.

Довідково: Брукс Вестшор – це невелика приватна школа, яка розташована у м. Вікторія, що на острові Ванкувер, у канадській провінції Британська Колумбія. Освітній заклад працює за системою міжнародного бакалаврату – інтенсивної програми, націленої на підготовку студентів до навчання в університетах світу. Сьогодні у Брукс Вестшор навчається 210 дітей, майже половина з яких приїхали з усього світу та проживають у сучасному гуртожитку на території кампусу.

Сайт школи: https://westshore.brookes.org

У разі виникнення питань – звертайтесь на електронну пошту: vidbir.canada@gmail.com.