Сьогодні на сесії міської ради прийняли основний фінансовий документ Ковельської громади на 2023 рік – бюджет. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
Бюджет Ковельської громади на 2023 рік прийнято!
Доходи запланували в сумі понад 607 мільйонів 179 тисяч гривень, бюджет розвитку громади на наступний рік — 63 мільйони.

Ключовими джерелами надходжень у 2023 будуть: ПДФО, місцеві податки і збори, акцизний податок, плата за надання адміністративних послуг.

Найбільші видатки, як і в попередні роки, йтимуть на освіту – 258 мільйонів гривень. На житлово-комунальне господарство заплановано понад 144 мільйони. Трохи більше 40 мільйонів передбачено на охорону здоров’я, 62 мільйони – на спорт, культуру і туризм. На соціальний захист буде спрямовано 35,6 мільйонів гривень.
Бюджет Ковельської громади на 2023 рік прийнято!
Ковельська громада буде і надалі підтримувати військових. І в бюджет ця підтримка також закладена. На Програму поліпшення матеріально-технічного забезпечення військових частин ЗСУ та інших військових формувань, проведення заходів територіальної оборони, мобілізаційної підготовки та мобілізації виділено 5 мільйонів 100 тисяч гривень.
Бюджет Ковельської громади на 2023 рік прийнято!