1. Головна
  2. Новини
  3. Родичів, які можуть мешкати на Ковельщині, розшукує 63-річний Петро Георгієв-Гордієнко

Родичів, які можуть мешкати на Ковельщині, розшукує 63-річний Петро Георгієв-Гордієнко

Своїх родичів, які можуть мешкати на Ковельщині, розшукує 63-річний Петро Петрович Георгієв-Гордієнко. Про це повідомляє Гаряча лінія міського голови.
Родичів, які можуть мешкати на Ковельщині, розшукує 63-річний Петро Георгієв-Гордієнко
Сам Петро Петрович проживає в місті Миргород Полтавської області. Він є інвалідом війни II-ї групи, ліквідатором наслідків аварії на ЧАЕС I-ї категорії.

Про себе чоловік розповідає, що народився в Калмикії (Російська Федерація), куди його батькам було дозволено переїхати після того, як у 1958 році були реабілітовані.

Також пригадує, що в його рідного батька, якого начебто звали Геровський Зіслав Андрійович, було ще шестеро братів і сестер. Вони теж за свої погляди і переконання опинилися у засланні: хто на Уралі, а хто і в Сибіру.

Каже, що у батька була двоюрідна сестра Геровська Олена Федорівна, яка до репресій жила і працювала у Ковелі в місцевій друкарні. У Ковелі також мешкала і рідна сестра батька Шевчук Надія Андріївна 1923 року народження.

На жаль, так сталося, що зовсім ще дитиною Петро опинився у школі-інтернаті, де проживав і навчався до закінчення закладу.

Чоловік увесь час розшукує своїх рідних. Особливо зараз хотів би побачитися і міцно їх обійняти.

Якщо Ви щось знаєте про людей, які згадані у публікації, або є тими рідними людьми, яких так довго і терпляче розшукує Петро Петрович Георгієв-Гордієнко, прохання зателефонувати за номерами телефонів: 0983114870 чи 0994555261.

#Розшук

Коментарі

Читайте також