1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долею

У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долею

У Ковелі уже стає хорошою традицією здійснювати дитячі бажання напередодні Різдва. Акція, започаткована торік, знайшла відгук у дорослих серцях і уже для багатьох – за честь стати її учасником.
У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долею
Цьогоріч фахівцями центру соціальних служб було розміщено на ялинці у фойє міської ради 110 листів, в яких дітки з непростою долею поділились про свої мрії. Втім, коли люди почули про цю ініціативу міського голови Ігоря Чайки, то охочих потішити дітвору виявилось значно більше. Додалось ще 35 конвертів з дитячими бажаннями, - розповідають на офіційному сайті Ковельської міської ради.
У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долею
У ліцеї №3 імені Лесі Українки відбулось новорічне дійство з іграми, розвагами, танцями, яке підготувала агенція “Happy”. На святі побували міський голова Ігор Чайка, його заступник Наталія Маленицька. А кульмінацією програми стало вручення чарівних пакунків з дитячими мріями.
У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долею
“При всіх складнощах та негараздах, в яких ми перебуваємо, потрібно не переставати мріяти та вірити в добро та Перемогу. Дякую всім, хто долучився до акції та подарував трішки позитивних емоцій малечі, здійснив їх заповітні бажання. Вітаю всіх з новорічно-різдвяними святами, бажаю здоров’я, добра, достатку та нехай всі ваші мрії збуваються”, – побажав усім Ігор Чайка.
Бажання цих милих хлопчиків і дівчаток здійснювали: колектив виконавчого комітету, працівники патрульної поліції, суду, відділу пробації, мобільної бригади соціально-психологічної реабілітації, колективи Палацу учнівської молоді, клубу здорового способу життя “Результат”, депутати міської ради, підприємці, а також небайдужі ковельчани.
У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долею
І, як з’ясувалось, не лише ковельчани. Дівчата з Турійська, які довідались про акцію, кажуть, що теж вирішили спробувати себе у ролі чарівників. Забрали останні чотири конверти з ялинки. У салоні краси, де вони працюють, організували святкову лотерею та зібрали кошти на подарунки.
У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долею
“Думаємо, що вгодили на всі сто відсотків. Обирали все найліпше, найякісніше, те, що хотіли діти. Приїхали спеціально побачити емоції малечі. Ми задоволені і щасливі разом з нашими дітками”, – поділились дівчата своїми враженнями.
У Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долеюУ Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долеюУ Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долеюУ Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долеюУ Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долеюУ Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долеюУ Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долеюУ Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долеюУ Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долеюУ Ковелі здійснили Різдвяні мрії 145 дітей з непростою долею


#Благодійність

Коментарі

Читайте також