1. Головна
  2. Новини
  3. У Ковелі відбулося свято колядок ФОТО

У Ковелі відбулося свято колядок ФОТО

Майже три години тривала програма “Різдвяна зірка засіяла”, - повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.
У Ковелі відбулося свято колядок ФОТО
Сьогодні через коляду ми молимось і просимо за Перемогу. У час випробувань для нашої країни з’явились нові колядки, у яких біль втрати, смуток від того, що люди не можуть жити у своїх рідних домівках, не всі родини у повному складі могли зібратись у ці Різдвяні дні.
Звучали й усім знайомі піснеспіви. Колядували на добро, щастя та злагоду, бажали щасливого Різдва та миру нашій славній Україні.
У Ковелі відбулося свято колядок ФОТО
Для ковельчан колядували: фольклорний гурт «Намисто», ансамблі «Лісова пісня», «Барви», хорова капела, гурт «Колорит».
У Ковелі відбулося свято колядок ФОТО
Також зі святами вітали дитячі колективи – «Надія» та учні Ковельської школи мистецтв, солісти – Соломія Бородій, Аня Старенько. Співала для усіх неперевершена Вікторія Тітчук. Приїхали у Ковель колядники з Ружина, Городильця, Білина, Тойкута.
У Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТОУ Ковелі відбулося свято колядок ФОТО


#Різдво

Коментарі

Читайте також