Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Воля на вулиці М. Кримчука Ковельського району Волинської області (Завантажити)

З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, проводиться обговорення та розгляд містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Воля на вулиці М. Кримчука Ковельського району Волинської області».

Детальний план розроблено з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення території, визначення параметрів забудови земельної ділянки та всіх планувальних обмежень використання території згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: Тойкутська сільська рада

Розробник містобудівної документації:товариство з обмеженою відповідальністю «АМ ХОРС».

Підстава для розроблення: рішення Тойкутської сільської ради від 24 вересня 2020 року №48/4 «Про розроблення документації «Детальний план території для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд у селі Воля по вул. М. Кримчука».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у південній частині села Воля. Відповідно до генерального плану населеного пункту територія передбачена для розміщення житлової забудови. Містобудівною документацією формується земельна ділянка площею 0,25 га за рахунок земель комунальної власності, на якій заплановане будівництво індивідуального житлового будинку та господарської будівлі. Площа забудови складатиме 200,0 кв.м, площа мощення – 320,0 кв.м, площа озеленення – 1980,0 кв.м.

Проєкт складається з текстових та графічних матеріалів

Графічні матеріали:

• схема розташування території у планувальній структурі міста;

• план існуючого використання території;

• проектний план;

• схема інженерної підготовки та вертикального планування території;

• схема інженерних мереж, споруд та використання підземного простору.

Текстові матеріали:

- пояснювальна записка.

З детальним планом території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 3 лютого 2023 року до 6 березня 2023 року з 8.30 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.30 до 15.00 (п’ятниця) за адресою: м. Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 6 березня 2023 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селі Воля на вулиці М. Кримчука Ковельського району Волинської області» відбудуться 22 лютого 2023 року о 16.00 в приміщенні адмінбудівлі за адресою: Ковельський район, село Заріччя, вул. Зарічна, 13. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради