Цікаві факти про патрульну поліцію у Ковелі

5 найцікавіших фактів про новостворений відділ патрульної поліції у Ковелі підготувала прес-служба підрозділу.

1. Полісмени здійснюють патрулювання на 12 службових автомобілях Mitsubishi Outlander, які спеціально доставили з Києва для ковельського відділу. Транспортні засоби отримала Національна поліція в рамках Кіотського протоколу.

2. До лав патрульних запрошують усіх охочих, зокрема, місцевих жителів, які мають бажання і мотивацію охороняти своє місто і робити його кращим. Кожна молода людина у віці від 20 до 35 років ще може спробувати свої сили. Перший крок – це заповнення анкети на сайті: http://anketa.patrol.police.gov.ua/

По штату тут має працювати близько 100 поліцейських. Наразі, аби патрулювання здійснювалось повноцінно, допомагають полісмени з інших міст.

3. Ковельський відділ патрульної поліції, окрім служби в місті, здійснює охорону порядку також на дорогах Ковель-Ягодин, Ковель-Луцьк, Ковель-Маневичі і на 2 стаціонарних постах: у с. Вишнів та смт. Маневичі. Окрім того, 5 екіпажів охороняють публічну безпеку в Ковелі.

4. Першої ночі на зміну заступило 9 екіпажів, які опрацювали 9 викликів з лінії 102 та склали 24 адміністративні матеріали (з яких 2 – на нетверезих водіїв). Було й одне виявлення наркотичних речовин.

Удень, 4 лютого, опрацювали 11 викликів та склали 21 адміністративний матеріал.

У ніч на 5 лютого опрацювали 9 викликів та ще 3 – створили самостійно (тобто патрульні самі, без виклику на 102, виявили проблему і опрацювали її), оформили 20 постанов за порушення ПДР.

Загалом, щозміни перевіряли понад 70 транспортних засобів та понад 80 осіб. Найбільш поширені виклики – про сімейні сварки, - зазначають поліцейські.

5. Відділ поліції розташований за адресою: вул. Незалежності, 156. Цій історичні будівлі понад 100 років, - розповіли у місцевому музеї. Збудована вона ще за царського періоду. У 20-х роках минулого століття там розміщувався магістрат, тобто орган самоврядування і суду. Після цього – підрозділи поліції.

#ПатрульнаПоліція

Додати коментар

Ваше ім’я:
Текст:

Читайте також