Детальний план території розміщення торгового закладу на вулиці Шевченка в селі Колодниця Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області

Детальний план території розміщення житлового будинку, господарських будівель та споруд в селі Колодниця Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області

Детальний план території реконструкції нежитлового приміщення під Храм Релігійної Громади Християн Віри Євангельської на вулиці Некрасова, 16-А в селі Білин Ковельського району Волинської області


З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, проводиться обговорення та розгляд документації.

Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробники містобудівної документації: Комунальне підприємство «Госпрозрахункове проектно-виробниче архітектурно-планувальне бюро міста Ковеля» та фізична особа-підприємець Петро Пекарчук.

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 28 червня 2022 року № 23/32 «Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення торгового закладу на вулиці Шевченка в селі Колодниця», від 23 вересня 2021 року № 12/100 «Про дозвіл на розроблення детального плану території в селі Колодниця» та Білинської сільської ради від 12 липня 2019 року №36/3 «Про розроблення детального плану території земельної ділянки»

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

Детальний план території розміщення торгового закладу на вулиці Шевченка в селі Колодниця Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у центральній частині села Колодниця Ковельського району. Відповідно до генерального плану населеного пункту ділянка належить до територій житлової та громадської забудови. Містобудівною документацією сформовано земельну ділянку площею 0,127 га за рахунок земель комунальної власності, на якій заплановане будівництво магазину та майданчика для паркування автомобілів. Площа забудови складатиме 153,0 кв.м, площа мощення – 888,0 кв.м, площа озеленення – 299,0 кв.м.

Детальний план території розміщення житлового будинку, господарських будівель та споруд в селі Колодниця Ковельської територіальної громади Ковельського району Волинської області (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у північній частині села Колодниця Ковельського району на вулиці Мартинюка. Відповідно до генерального плану населеного пункту ділянка належить до територій житлової та громадської забудови. Містобудівною документацією передбачено зміну цільового використання земельної ділянки площею 0,35 га (кадастровий номер 0722180800:01:001:1228), яка перебуває у приватній власності для ведення особистого селянського господарства та будівництво на ній двох індивідуальних житлових будинків з господарськими будівлями. Присадибні ділянки сформовані площею по 0,1750 га. Площа забудови складатиме 622,0 кв.м, площа мощення – 737,0 кв.м, площа озеленення – 2141,0 кв.м.

Детальний план території реконструкції нежитлового приміщення під Храм Релігійної Громади Християн Віри Євангельської на вулиці Некрасова, 16-А в селі Білин Ковельського району Волинської області (Завантажити)

Територія, на яку розроблено детальний план, знаходиться у північній частині села Білин на вулиці Некрасова, 16-А. Відповідно до генерального плану населеного пункту територія передбачена для розміщення громадської та житлової забудови. Містобудівною документацією заплановано реконструкцію існуючої нежитлової будівлі під Храм Релігійної Громади Християн Віри Євангельської та будівництво господарсько-побутової будівлі на земельній ділянці площею 0,13 га (кадастровий номер 0722180800:01:001:0905), яка перебуває у приватній власності з цільовим призначенням для будівництва і обслуговування інших будівель громадської забудови. Площа забудови складатиме 442,0 кв.м, площа мощення – 493,0 кв.м, площа озеленення – 419,0 кв.м.

Проєкти складаються з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:

• схема розташування території у планувальній структурі міста;

• план існуючого використання території;

• проектний план;

• схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Текстові матеріали:

• пояснювальна записка.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «прозора громада», рубриці «публічна інформація», сторінці «архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 3 лютого 2023 року до 6 березня 2023 року з 8.30 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.30 до 15.00 (п’ятниця) за адресою: м. Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 6 березня 2023 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 21 лютого 2023 року о 15.00 в приміщенні адмінбудівлі за адресою: Ковельський район, село Білин, вул. Лесі Українки, 3. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради