Штурмові бригади, до яких можуть вступати добровольці, націлені саме на посилення Сил оборони та звільнення окупованих територій України. Основу підрозділів будуть складати діючі поліцейські, прикордонники, нацгвардійці. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Охочі приєднатися до «Гвардії наступу» українці можуть подати відповідну анкету на сайті storm.mvs.gov.ua, де представлені всі бригади, які комплектуються.

Ви самостійно обираєте підрозділ, в якому хочете служити: чи це бригада Нацполіції «Лють», чи бригади Держприкордонслужби «Сталевий кордон», чи шість бригад Нацгвардії.

Або інший варіант – на офіційному сайті “Гвардії наступу” є телефон гарячої лінії, за яким можна проконсультуватися і отримати додаткову інформацію (080 010 00 20).

Або ж подати анкету через Центр надання адміністративних послуг: м.Ковель, вул. Незалежності, 73 та вул. Драгоманова, 22.

Для всіх бійців цих бригад зберігаються пільги, які є для військовослужбовців та поліцейських.

Навчання бійців бригад триватиме кілька місяців: спочатку індивідуальне, потім – в складі підрозділу, і коли командир буде розуміти, що підрозділ готовий, вони перейдуть до виконання бойових завдань.