Триває війна. Важка і кривава. Іде боротьба за існування нашої держави України. Очевидно, що світло і добро бореться з силами темряви і безумовного зла. Це війна за майбутнє, яке має високу ціну — людські життя. Вона стосується кожного.

Благодійний фонд Івана Омелянюка «Майбутня Волинь -Україна» з перших днів війни спрямовує свою допомогу Збройним Силам України. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
Благодійний фонд почесного громадянина Ковеля Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна» активно допомагає ЗСУ
Спочатку перераховували кошти у Національний банк України для підтримки ЗСУ. Згодом — налагодили контакти з волонтерами, які мають безпосередній зв’язок з бійцями на фронті. Через громадські організації «Діємо вже», «Берегині Волині», капеланів ПЦУ, волонтерів Тетяну Стречен, Інну Третяк. Відгукнулися і на запит добровольців з Києва для допомоги 25-й бригаді повітряно-десантних військ.

Впевнено підтримуємо, перераховуємо кошти для потреб воїнів. Вдалося допомогти придбати тепловізори, термобілизну, аптечки (“Марлог-Кадуцей”), тканину для пошиття плащів, теплих речей, розгрузок, безкаркасних нош. Важливою є допомога у придбанні медичного обладнання для прифронтового госпіталю, де працюють лікарі з Ковеля.

Так як для бійців потрібен зв’язок для злагодження дій та комунікації з рідними, на їх прохання виділили кошти для придбання радіостанцій та Старлінка. З настанням на сході країни морозів побачили тривожну інформацію про обмерзання кінцівок наших захисників. Терміново замовили термоустілки і відправили на фронт.
Благодійний фонд почесного громадянина Ковеля Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна» активно допомагає ЗСУ
Коли волонтери у своїх звітах показують світлини, де бійці отримують потрібні їм речі, радіє серце і зігрівається душа від причетності до підтримки наших мужніх воїнів. Усе це справа кожного небайдужого громадянина, кому болить за нашу державу. Вони захищають нас, Україну, а ми намагаємось підставити їм своє плече. Разом – сила! Разом наближаємо Перемогу.

Слава Україні! Героям Слава!

Галина Голубович, голова правління БФ Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна»
Благодійний фонд почесного громадянина Ковеля Івана Омелянюка «Майбутня Волинь-Україна» активно допомагає ЗСУ