На засіданні виконавчого комітету було прийнято рішення про надання матеріальної допомоги мешканцям громади. Попередньо їх заяви розглянула комісія з питань соціального захисту населення. Повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

На лікування і підтримку тих, хто перебуває у складних життєвих обставинах, буде надано 19 тисяч 400 гривень.

Громадяни, які мають онкологічні захворювання, отримають 65 тисяч гривень.

З бюджету Ковельської територіальної громади матеріальну допомогу виділили сім’ям загиблих захисників України, родинам учасників АТО і ООС, які потрапили в тимчасові матеріальні труднощі, військовослужбовець, який має поранення, сім’я – на лікування дитини, хворої на ДЦП.

Протягом року матеріальну допомогу отримуватимуть неповнолітні діти загиблих учасників в зоні АТО і ООС і під час участі у збройному конфлікті внаслідок військової агресії російської федерації проти України, з нагоди їх дня народження.

Щомісячно проводиться виплата цільової матеріальної допомоги на лікування осіб, які страждають на рідкісні (орфанні) захворювання. На це в Програмі соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської територіальної громади передбачено на рік 600 тисяч гривень.

Світлана Смітюх, директор територіального центру соціального обслуговування