Детальний план території розміщення логістичного центру в районі вулиці Брестської в місті Ковелі Волинської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку (Завантажити)

На виконання Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності» та «Про стратегічну екологічну оцінку», з метою врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації на місцевому рівні, розпочато процедуру розгляду та врахування пропозицій громадськості до проєкту «Детальний план території розміщення логістичного центру в районі вулиці Брестської в місті Ковелі Волинської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробник: приватне підприємство «КОВЕЛЬКОМУНПРОЕКТ».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 28 червня 2022 року № 23/29 «Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення логістичного центру в районі вулиці Брестської та надання дозволу на складання проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Людмила Мурай.

Основні техніко-економічні показники проекту:

Територія, на яку розроблено містобудівну документацію, розміщена в північній частині міста і згідно генерального плану належить до функціональної зони – резервні території промислових та комунально-складських підприємств.

Детальним планом території передбачається формування земельної ділянки для будівництва логістичного центру орієнтовною площею 34,5183 га, яка включатиме дві ділянки площами 32,3724 та 2,1459 га. Територія з усіх сторін обмежена землями залізничного транспорту. Поруч проходить автомобільна дорога М-19. Логістичний центр включатиме критий складський комплекс загальною площею 3,83 га, елеваторний комплекс загальною площею 8,24 га, контейнерний термінал загальною площею 7,02 га, склади силосного типу загальною площею 2,99 га, майданчики для перевантаження товарів, що надійшли залізничним транспортом загальною площею 1,2 га, майданчики завантаження та розвантаження вантажних автомобілів зі стоянкою загальною площею 2,19 га, також визначено територію для будівництва адміністративно-офісних будівель площею 0,3 га та інженерних споруд загальною площею 2,15 га.

Для здійснення транспортних і залізничних перевезень передбачається будівництво під’їзних колій з примиканням до колій АТ «Укрзалізниця» (широкої та вузької), а також будівництво дороги, що перетинатиме залізничні колії та частково проходитиме по землях залізничного транспорту.

На підставі розробленої містобудівної документації будуть формуватися вихідні дані для розробки проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, а в подальшому – містобудівні умови та обмеження для проектування об’єктів нового будівництва.

Площа забудови складатиме 103555,0 кв.м, площа мощення – 207110,0 кв.м, площа озеленення – 34518,0 кв.м.

Проєкт складається з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:

- схема розташування території у планувальній структурі населеного пункту;

- план існуючого використання території;

- проєктний план;

- схема інженерної підготовки та вертикального планування території.

Текстові матеріали:

- пояснювальна записка.

З детальним планом території та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 16 лютого 2023 року до 22 березня 2023 року з 8.30 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.30 до 15.00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 22 березня 2023 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення містобудівної документації «Детальний план території розміщення логістичного центру в районі вулиці Брестської в місті Ковелі Волинської області» та звіту про стратегічну екологічну оцінку відбудуться 14 березня 2023 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх). Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради