У Ковелі працюють пластичні хірурги. З чим звертаються до них ковельчани?

Те, що у Ковелі рівень забезпечення комунальних закладів охорони здоров'я новітнім медичним обладнанням чи не найкращий в області – знає чимало місцевих жителів та гостей міста. Та головний лікар Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання Олег Самчук прагне, аби не лише матеріально-технічне оснащення комплексу лікувально-профілактичних закладів – МТМО, відповідало європейським стандартам, а й медичний персонал постійно розвивав свою професійну майстерність та кваліфікацію.

Тож, коли мова йде про життя та здоров'я пацієнтів, на запрошення Олега Олеговича до надання медичної допомоги у Ковелі нині долучилася чимала когорта лікарів з інших міст України: виконують ряд складних, навіть унікальних операцій, які донедавна вважались тут – на периферії, неможливими.

Черга дійшла і до краси. Хоч пластичні операції не є життєво необхідними у плані фізичного здоров'я, та є інший важливий аспект людського самопочуття – психологічний та естетичний. Аби допомогти мешканцям Ковеля та навколишніх районів отримати фахову консультацію та кваліфіковану допомогу, Олег Самчук закликав до співпраці пластичних, естетичних, реконструктивних хірургів: Віктора Сащина, який працює у медичних центрах та лікарнях Києва та Львова, та львівського лікаря Володимира Федорова.

Це лікарі з багаторічним досвідом роботи в провідних клініках естетичної хірургії Європи та України. Проводять понад 250 операцій щороку. Віктор Сащин, лікар вищої категорії, оперує вже вісімнадцять років, Володимир Федоров – чотири.

Тепер пластична хірургія стала більш доступною мешканцям нашого краю – висококласні спеціалісти майже щомісяця проводять на базі Ковельського МТМО безкоштовні консультації та оперативні втручання (платні).

Днями хірурги провели в Ковелі чергову пластичну операцію. Після її завершення вони охоче погодилися поспілкуватися та розповісти про свою роботу, з чим звертаються ковельчани і чи варто взагалі настільки перейматися власною зовнішністю, аби йти на операцію?

Як розповіли пластичні хірурги, попит на їхні послуги у Ковелі виявився великим. Напрямок, у якому вони тут працюють, косметологічний (естетична корекція зовнішності): пластика молочних залоз, підтяжка обличчя, повік, корекція вух, носа, ліпосакція тощо.

Варто зауважити, що на консультації сюди доїжджають і з інших районів та навіть з інших областей. А питання, з якими звертаються пацієнти на консультації, є типовими для різних регіонів України. Жінок, наприклад, турбують вікові зміни обличчя, тож проводять корекцію та підтяжку повік та інші косметологічні процедури. Досить поширеними є операції з пластики вух та носа, видалення шрамів та розтяжок, корекція рубців після операцій та травмувань.

За словами лікарів, трапляється чимало випадків, коли вони відмовляють від пластики тому, що людині це не показано (незначна асиметрія обличчя або абсолютно нормальний ніс). Адекватність потенційного пацієнта вони визначають навіть при першій розмові. Інколи людині необхідна консультація психолога чи психіатра. Відмовляли від операцій уже і у Ковелі.

Медики зазначають, що людина, яка планує пластичну операцію, проходить досить серйозне медичне обстеження. Якщо є відхилення у стані здоров'я (протипоказання) – хірургічних втручань не проводять. Крім того, попереджають про ризик післяопераційних ускладнень. Тож нікого до операцій не спонукають.

Проте Віктор Сащин переконаний: якщо особа має певні комплекси щодо власної зовнішності (вроджені чи набуті), їх варто виправляти, аби не мати моральних страждань. Найбільше це стосується дітей та підлітків з вродженою клаповухістю. Таких операцій з отопластики (хірургічне виправлення форми вуха) вони виконують чимало.

Досить часто з приводу зовнішності звертаються люди старшого віку, які ретельно стежать за собою і прагнуть бути привабливими та активними в будь-якому віці. Операція, переконують пластичні хірурги, дає поштовх подальшому розвитку і позитивним змінам у їхньому житті.

Важливим фактором, який посприяв тому, що Віктор Сащин та Володимир Федоров погодилися працювати над вдосконаленням естетичної краси ковельчан, стала наявність в нашому місті досить потужної сучасної матеріально-технічної бази та професійного медичного персоналу. За словами хірургів, вони були приємно вражені рівнем надання медичних послуг у Ковелі. У багатьох містах подібне оснащення є лише в приватних клініках. А для державних чи комунальних закладів така лікарня як у Ковелі є швидше винятком.

Як розповів головний лікар Ковельського МТМО Олег Самчук, для місцевих лікарів така співпраця – хороший досвід, який вони переймають, навчаючись під час операцій у відомих пластичних хірургів. При цьому, медичне обладнання, крім деяких спеціальних інструментів, які пластичні хірурги привозять з собою, надає лікарня. Лікар-анестезіолог та інший персонал, допомагаючи під час операцій та у післяопераційний період, є працівниками Ковельського МТМО.

Цінова політика на пластичні операції у Ковелі досить демократична і фінансово сприятлива для пацієнтів. Як стверджують пластичні хірурги, в порівнянні з іншими клініками їх послуги на базі Ковельського МТМО дешевші у рази.

Записатись на консультацію та отримати додаткову інформацію можна за номером телефону: (097) 443 92 60.

#ПластичнаХірургія #ВікторСащин #ВолодимирФедоров #КовельськеМТМО #ОлегСамчук

Пластична хірургія - у Ковелі

Пластична хірургія - у Ковелі
Завтра вестимуть консультативний прийом провідні пластичні хірурги міст Києва та Львова. Крім того, уже вкотре буде проведено пластичну операцію. Консультації лікарів безкоштовні.

Авторизуватися

Вперше на KovelPost? Приєднуйтесь

KovelX - безкоштовні оголошення

Photo KovelX
Photo KovelX
350 грн.
Photo KovelX
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Photo KovelX
25 грн.
Photo KovelX
45 грн.
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
Договірна
Photo KovelX
130 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.
Photo KovelX
250 грн.
Photo KovelX
200 грн.

Читайте нас також: