У перший день весни своїх вихованців після довгої перерви зустрів дитсадок №5 “Сонечко”. Його матимуть змогу відвідувати майже 60 діток. Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.
У Ковелі дитсадок “Сонечко” відновив свою роботу
За словами директорки Галини Фединяк, у власному приміщенні у них не було змоги облаштувати найпростіше укриття, тому довго шукали варіанти – допомогло підприємство, що знаходиться неподалік.

– Велике спасибі батькам, колегам за те, що разом нам вдалось так дружньо попрацювати і створити гарні умови для наших дітей. Сьогодні у нас була навчальна тривога. Ми всі разом спускались в укриття. Розповідали малечі про правила поведінки, прагнули, аби вони це сприймали як гру і якнайменше хвилювались.

В укритті є усе необхідне – меблі, вода, аптечка, протипожежний куточок, встановлено вентиляцію.
У Ковелі дитсадок “Сонечко” відновив свою роботу
На сьогодні у нашій громаді працюють 13 ЗДО. Їх мають змогу відвідувати майже тисяча двісті маленьких мешканців. Роботи у цьому напрямку продовжуються.

У більшості шкіл діти теж навчаються очно. Крім того, триває капітальний ремонт приміщення тиру ліцею №8 під стаціонарне укриття для цього закладу та сусідньої школи №5. На експертизі – проєктно-кошторисна документація на будівництво укриття для ліцею №1, розробляється проєкт для школи №2 та Зеленського ліцею.

Учора на сесії міської ради були прийняті зміни до бюджету та спрямовані кошти на облаштування укриттів у дитсадках та школах.
У Ковелі дитсадок “Сонечко” відновив свою роботу