Народний аматорський експериментальний театр-студія “10 ряд 10 місце” знову готується зустріти глядачів. Інформує офіційний сайт Ковельської міської ради.

Увесь рік повномасштабної війни театр був з ковельчанами – у різноманітних формах – з яскравими перформансами і постановками, з розвиваючими чи розважальними програмами для дітей, на благодійних ярмарках, фестивалях та акціях підтримки, під час арт-терапевтичних занять, тренінгів та майстер-класів. Було чимало волонтерських проєктів, робота з вимушено переміщеними людьми, біженцями, людьми з особливими потребами, і багато чого іншого – все й не перерахуєш…

Паралельно з цим всім театрали взялися готувати дві великі прем’єри. Це стало своєрідним викликом та випробуванням, адже підготовка навіть однієї вистави потребує масу сил, часу, ресурсів, енергії, тим більше, що актори – аматори, не кажучи вже про війну… Але, попри все, нам вдалося – під звуки сирен, зі світлом чи без – репетиції тривали і вистави поступово народжувались.

“10 ряд 10 місце” запрошує на першу прем’єру – виставу під назвою “Закрите небо”. Це дуже пронизлива постановка, вибухова драма за твором Неди Нежданої – авторки сучасної драматургії, яка читається та грається сьогодні на різних мовах в багатьох країнах світу.
“10 ряд 10 місце” запрошує на благодійні прем’єрні покази вистави “Закрите небо”
Ми присвячуємо цю виставу, як написала пані Неда – “усій нашій рідній Україні під прицілом…” та її боротьбі за волю й незалежність, адже у цей час сходяться палаючі дати – і річниця повномасшабного вторгнення, і дев’ятої річниці Майдану, захоплення Донбасу й Криму та початку війни, а за сто років до цього був і бій під Крутами, і інші історичні віхи спротиву нашого народу .

Вічна пам’ять і доземний уклін всім Героям, хто віддав життя у цій боротьбі – нині та задовго до нас, слава і честь всім, хто тримає над Україною небо сьогодні!

Отже, чекаємо на вас – 7 та 9 березня о 18:00 в Народному домі “Просвіта” (вул. Міцкевича, 10).

Вхід – за донати на ЗСУ (благодійні квитки у касі, від 100 грн).

Телефон для довідок – 066-793-75-64.

Усі зібрані кошти будуть передані волонтерам на придбання життєво необхідних речей для наших військових.

Народний аматорський експериментальний театр-студія “10 ряд 10 місце”