Для забезпечення житлом молодих сімей та одиноких молодих громадян, які зареєстровані на території Ковельської територіальної громади, через надання цільових кредитів на будівництво (придбання) житла, у нас вже тривалий час успішно діє відповідна програма. На цей рік її затвердили на сесії міської ради. Про це повідомляє офіційний сайт Ковельської міської ради.

Кредит надається молодим сім’ям та одиноким громадянам на будівництво (реконструкцію) житла терміном до 30 років, але не більше ніж до досягнення старшим з подружжя пенсійного віку.

Право на отримання кредиту мають молоді сім’ї та одинокі молоді громадяни, що проживають та зареєстровані в місті Ковелі та які згідно з законодавством визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов, а саме:

– сім’я, в якій чоловік та дружина віком до 35 років включно;

– неповна сім’я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно мають неповнолітніх дітей (дитину);

– одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно.

Розмір кредиту на будівництво (реконструкцію) та придбання житла визначається Державною спеціалізованою фінансовою установою “Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву” виходячи з норми 21 кв.м. загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 20 кв.м. на сім’ю.

Молоді громадяни, які мешкають у місті Ковелі, за детальною консультацією можуть звернутися у відділ обліку, розподілу та приватизації житла виконавчого комітету Ковельської міської ради (вул. Незалежності, 73, кабінет № 113, тел. 61743).