Детальний план території розміщення автостоянки на вулиці Варшавській №33-А в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Драгоманова, 17 в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Театральній, 13 в місті Ковелі Волинської області


З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, проводиться обговорення та розгляд документації.

Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації: відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради.

Розробники містобудівної документації: приватне підприємство «КОВЕЛЬКОМУНПРОЕКТ».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 26 серпня 2021 року № 11/90 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вул. Варшавській №33-А», від 28 жовтня 2022 року № 27/42 «Про дозвіл на розроблення детального плану території реконструкції забудови на вулиці Драгоманова, 17 та надання дозволу на складання проєктів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, цільове призначення яких змінюється» та від 28 липня 2022 року № 24/27 «Про дозвіл на розроблення детального плану території реконструкції забудови на вулиці Театральній, 13 в місті Ковелі».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій: начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

Детальний план території розміщення автостоянки на вулиці Варшавській №33-А в місті Ковелі Волинської області (Завантажити)

Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в південній частині міста, в зоні транспортної інфраструктури населеного пункту та об’єктів придорожнього сервісу і належить до територій автостоянок.

Детальним планом території передбачається формування земельної ділянки на вулиці Варшавській, 33-А площею 0,1667 га для розміщення автомобільної стоянки на 40 машино-місць, за рахунок земель, що перебувають у комунальній власності. Площа забудови складатиме 130,0 кв.м, площа мощення – 1228,0 кв.м, площа озеленення – 309,0 кв.м.

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Драгоманова, 17 в місті Ковелі Волинської області (Завантажити)

Територія, на яку розроблено містобудівну документацію, розміщена в центральній частині міста в зоні змішаної малоповерхової житлової та громадської забудови і згідно генерального плану належить до територій адміністративних та громадських установ.

Детальним планом території передбачається проведення реконструкції двоповерхової адміністративної будівлі та учбово-побутового корпусу під багатоквартирні житлові будинки, для проживання внутрішньо переміщених осіб. Будівлі належать Ковельській територіальній громаді і розміщені на земельних ділянках площами 0,0623 га, 0,0633 га та 0,0439 га (кадастрові номери: 0710400000:01:011:0092, 0710400000:01:011:0091, 0710400000:01:011:0094) комунальної форми власності, цільове призначення ділянок – для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови. В будівлях планується облаштувати 22 квартири на 55 мешканців. Площа забудови складатиме 548,0 кв.м, площа мощення – 815,0 кв.м, площа озеленення – 447,0 кв.м.

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Театральній, 13 в місті Ковелі Волинської області (Завантажити)

Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в центральній частині міста і згідно генерального плану належить до територій малоповерхової багатоквартирної житлової забудови.

Детальним планом території передбачається проведення реконструкції квартири №1 під торгово-офісні приміщення на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку на вулиці Театральній, 13, який розміщений на земельній ділянці площею 0,4386 га (кадастровий номер 0710400000:04:002:0022), що перебуває у комунальній власності для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку.

Проєкти складаються з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:

• схема розташування території у планувальній структурі міста;

• план існуючого використання території;

• проектний план;

• схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Текстові матеріали:

• пояснювальна записка.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 10 березня 2023 року до 14 квітня 2023 року з 8.30 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.30 до 15.00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 14 квітня 2023 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 28 березня 2023 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх). Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради