Детальний план території розміщення мийки самообслуговування легкових автомобілів на вулиці Заводській, 23-Д в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Театральній, 12 в місті Ковелі Волинської області

Детальний план території розміщення житлового будинку на вулиці Січових Стрільців, 58 в місті Ковелі Волинської області


З метою врахування громадських інтересів під час розроблення проєктів містобудівної документації на місцевому рівні, проводиться обговорення та розгляд документації.

Детальні плани розроблені з метою уточнення планувальної структури і функціонального призначення територій, визначення параметрів забудови земельних ділянок та всіх планувальних обмежень використання територій згідно з державними будівельними і санітарно-гігієнічними нормами.

Замовник містобудівної документації:відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради

Розробник містобудівної документації:приватне підприємство «КОВЕЛЬКОМУНПРОЕКТ».

Підстава для розроблення: рішення Ковельської міської ради від 28 червня 2022 року № 23/30 «Про дозвіл на розроблення детального плану території розміщення мийки самообслуговування легкових автомобілів на вулиці Заводській, 23-Д», від 29 липня 2021 року № 10/198 «Про дозвіл на розроблення детального плану території по вулиці Театральній, 12» та від 23 вересня 2021 року № 12/94 «Про розгляд заяви гр. Медінцевої Ю.М.».

Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради Мурай Людмила Любомирівна.

Основні техніко-економічні показники проєктів:

Детальний план території розміщення мийки самообслуговування легкових автомобілів на вулиці Заводській, 23-Д (Завантажити)


Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в південній частині міста і згідно генерального плану належить до територій громадської забудови.

Детальним планом території передбачається формування земельної ділянки на вулиці Заводській, 23-Д площею 0,006 га для розміщення мийки самообслуговування легкових автомобілів, за рахунок земель, що перебувають у комунальній власності. Площа забудови складатиме 8,5 кв.м, площа мощення – 36,0 кв.м, площа озеленення – 15,5 кв.м.

Детальний план території реконструкції забудови на вулиці Театральній, 12 (Завантажити)


Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в центральній частині міста і згідно генерального плану належить до територій багатоповерхової житлової забудови.

Детальним планом території передбачається реконструкція з добудовою квартир №2 та №3 на вулиці Театральній, 12 в місті Ковелі, з метою влаштування торгово-офісних приміщень на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку. Будинок розміщений на земельній ділянці площею 0,1219 га з кадастровим номером 0710400000:01:003:0028, яка перебуває у комунальній власності і має цільове використання – для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку. Для обслуговування об’єктів громадського призначення передбачені місця для паркування автомобілів в межах вулиці, а також визначене місце встановлення блочно-модульної комплектної трансформаторної підстанції на ділянці площею 15 кв.м, що належить до територій комунальної власності.

Детальний план території розміщення житлового будинку на вулиці Січових Стрільців, 58 (Завантажити)


Територія, на яку розроблена містобудівна документація, розміщена в східній частині міста і згідно генерального плану належить до територій садибної житлової забудови.

Детальним планом території передбачається формування земельної ділянки на вулиці Січових Стрільців, 58 площею 0,0718 га для розміщення індивідуального житлового будинку з гаражем, за рахунок земель, що перебувають у комунальній власності. Площа забудови складатиме 136,36 кв.м, площа мощення – 85,58 кв.м, площа озеленення – 420,95 кв.м.

Проєкти складаються з текстових та графічних матеріалів.

Графічні матеріали:

• схема розташування території у планувальній структурі міста;

• план існуючого використання території;

• проектний план;

• схема інженерної підготовки території та вертикального планування.

Текстові матеріали:

• пояснювальна записка.

З детальними планами території можна ознайомитись на офіційному сайті Ковельської міської ради www.kowelrada.gov.ua у розділі «Прозора громада», рубриці «Публічна інформація», сторінці «Архітектура та містобудування», а також містобудівна документація буде розміщена на інформаційному стенді на першому поверсі будинку рад і у відділі містобудування та архітектури каб. 105 (1-й поверх), тел.6-17-39 з 14 березня 2023 року до 14 квітня 2023 року з 8.30 до 17.00 (понеділок-четвер), з 8.30 до 15.00 (п’ятниця) за адресою: м.Ковель вул. Незалежності,73.

Пропозиції надаються особисто або через уповноваженого представника на ім’я міського голови за адресою: м. Ковель, вул. Незалежності,73 або на електронну пошту zvernennya@kovelrada.gov.ua до 14 квітня 2023 року.

Пропозиції подаються у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місця проживання, особистого підпису; від юридичних осіб – із зазначенням їх найменування, місцезнаходження, посади і особистого підпису керівника.

Пропозиції повинні містити чіткі обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Пропозиції, надані після встановленого строку залишаються без розгляду.

Подані пропозиції розглядаються у місячний строк.

Громадські слухання з обговорення проєктів містобудівної документації відбудуться 28 березня 2023 року о 15.00 в сесійному залі Ковельської міської ради за адресою: м.Ковель, вул.Незалежності,73 (2-й поверх). Доповідає офіційний сайт Ковельської міської ради.

Відділ містобудування та архітектури виконавчого комітету Ковельської міської ради